Ev Dekorasyonu

Gri Genç Odası Dekorasyonları

05.09.2019
517
Gri Genç Odası Dekorasyonları

Genç odası dekorasyonları yaparken zevklerinize ve beğenilerinize uygun hareket etmelisiniz. Çocuğunuz için genç odası arayışındaysanız dekorasyon yaparken onun fikirlerine de özen göstermelisiniz. Gri genç odası dekorasyonları modern bir tarzda olduğu için gençler çok seviyor. Grinin farklı tonlarını odanın içerisinde kullanarak çok daha modern bir tarz benimseyebilirsiniz. Duvarda grinin biraz daha açık renk tonlarını tercih ederek odanın genelinde açık renkli dekorasyon tarzını benimseyerek odanın daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Odanın daha çekici görünmesini istiyorsanız canlı renkleri kullanabilirsiniz.

Gri Genç Odası Dekorasyonu

Odayı tek kişilik tasarlıyorsanız mutlaka baza yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Koyu gri başlıklı baza yatak modelleri ile çok daha modern görünen bir oda dekore edebilirsiniz. Nevresim olarak da bej ya da krem rengi takımları tercih edebilirsiniz. Ortamı biraz daha enerjik ve canlı göstermek için yastıklarda turuncu rengi kullanabilirsiniz. Uyumlu renkleri kullanarak gri genç odası dekorasyonları yapabilirsiniz. Odada farklı bir tarz oluşturmak için bir duvarı taş kaplamalı tercih edebilirsiniz.

Gri yatak odası dekorasyonunda tercih edilen renklerden birisi de açık yeşil. Çalışma masasının dolaplarında ya da yatağın kendisinde fıstık yeşili kullanarak çok modern görünen bir oda tasarlayabilirsin. Genç kızlar pastel pembe tonları ile gri rengi birleştirerek tercih edebilirler. Bu sayede daha şık ve modern görünen bir oda dekore edebilirsiniz. Aksesuar olarak mor rengi kullanırsanız odada belli bir kontrast uyumunu yakalamış olursunuz. Açık gri duvar renkleri ile birlikte koyu gri yatak odası nevresim takımını tercih edebilirsiniz.

Gri Genç Odası Dekorasyon Önerileri

Gri oda dekorasyonunda doğal bir görünüm elde etmek için ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Özellikle açık renkli ahşaptan yapılan çalışma masaları genç odası için uygun olacaktır. Gri genç odası dekorasyonları yaparken bu renkteki mobilyaları tercih ederek             çok daha şık görünen bir oda dekore edebilirsiniz. Dilerseniz odanın duvarına çocuğunuzun sevdiği bir sözü motto olarak yazabilirsiniz. Ya da asimetrik bir şekilde boyayarak çok daha modern ve havalı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Gri ve altın renklerini tercih ederek modern görünen bir oda tasarlayabilirsiniz.

  Kişiye Özel Genç Odası Tasarımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri