Ev Dekorasyonu

Geniş Ev Dekorasyonları

28.01.2019
304
Geniş Ev Dekorasyonları

Büyük ve geniş bir evin sağladığı avantaj kadar dezavantajı da var. Bütün odaların uygun bir şekilde dekore edilmesi oldukça büyük bir sorun. Özellikle kalabalık bir aileye sahipseniz her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Geniş ev dekorasyonları yaparken ilk yapmanız gereken şey belirli bir tema seçmek. Daha sonrasında evin geri kalanını bu temaya göre döşeyebilirsiniz. Evinizde modern, bohem, vintage ve country gibi pek çok tarzı deneyebilirsiniz. Tamamen sizin tarzınıza ve kişiliğinize kalmış bir durum.

Geniş Ev Dekorasyonu 2019

Geniş bir eve sahipseniz birden fazla çocuğunuz olmalı. Çocuk odasını dekore ederken çocuğunuzun isteğine göre hareket etmelisiniz. Geniş ev dekorasyonları yaparken çocuk odası dekorasyonunu atlamamalısınız. Çocuklarınız aynı odayı paylaşmak istiyorsa eğlenceli görünen ranza modellerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz için özel bir oyun alanı da tasarlayabilirsiniz. Boşta kalan bir odayı oyuncaklar ile doldurup oyun alanı olarak tasarlayabilirsiniz. Çok fazla misafir ağırlıyorsanız boşta kalan odayı misafir odası olarak tercih edebilirsiniz.

Misafir odası dekorasyonu yaparken konforlu ve rahat bir oda oluşturmalısınız. Rahat ve modern görünümlü mobilyaları tercih edebilirsiniz. Geniş ev dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi salon dekorasyonu. Salonu dolu göstermek için fazla eşya kullanmamalısınız. Fazla eşya kullanımında salonunuz olduğundan daha küçük görünebilir. Geniş salonlarda genellikle canlı renklerde mobilyalar tercih edilir. Sarı, pembe ve mavi renklerin pastel tonlarında koltuk takımı modelleri tercih edebilirsiniz. Düz beyaz mobilyalar tercih edecekseniz üzerine bu renklerde yastıklar tercih edebilirsiniz.

2019 Geniş Ev Dekorasyonları

Yeni sezonda oldukça dikkat çekici görünen tasarım mobilyaları da tercih edebilirsiniz. Özellikle suni deriden yapılan kanepe ve koltuklar evinizin doğal görünümü için oldukça önemli. Geniş ev dekorasyonları genellikle biraz uğraştırıcı olur. Özellikle dubleks evlerde tarz bütünlüğünü korumak biraz zorlaşabilir. Arada tarzınızın biraz dışına çıkarak bohem bir stilmiş gibi uydurabilirsiniz. Birbirine en çok yakışan stiller vintage ve bohem ev dekorasyonları. Antika eşyalar evinizin çok daha şık ve sofistike görünmesine yardımcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri