Ev Dekorasyonu

Genç Oda Dekorasyonları 2019

17.12.2018
1.131
Genç Oda Dekorasyonları 2019

Çocuklarınız artık odalarından şikayetçi oluyorsa artık ergenliğe girmiş bulunuyorlar. Muhtemelen genç odası dekorasyonu yaparken çocuğunuzdan fikir alabilirsiniz. Genç oda dekorasyonları 2019 yılında biraz daha modern ve Tumblr stilinde oluyor. Genç odası tasarımı yaparken havalı bir tasarım yapabilirsiniz. Örneğin duvarları gri ile boyadıktan sonra biraz gösterişli olması için diamond şeklinde bir kısmı altın rengi boyayabilirsiniz. Hemen hemen yetişkinliğe adım atana kadar bu odayı kullanacağından dekorasyonu birkaç kez değiştirebilirsiniz. Bu yüzden çocuğunuzun fikirlerini almak çok önemli.

Genç Odası Modası 2019

Kız çocukları için genellikle gri, beyaz ya da altın sarısı renklerinde olan duvar boyası tercih edilebilir. Duvarda farklı desenler yaparak odayı daha havalı bir tarzda dekore edebilirsiniz. Yatak olarak beyaz ahşaptan yapılan yatakları ya da gri tonlarındaki baza yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Genç oda dekorasyonları 2019 sezonunda ağırlıklı olarak asimetrik detaylar barındırıyor. Çocuğunuzun odasına uygun modelde ve tarzda bir çalışma masası tercih edebilirsiniz. Oda için alınacak dekorasyonlarda çok müdahale yapmamalısınız.

Erkek çocukları genellikle biraz daha sade ve koyu oda modellerinden hoşlanıyorlar. Bunun için duvarları koyu renge boyayabilirsiniz. Erkekler çocuklar için odanın duvarlarını koyu gri renge boyayabilirsiniz. Ya da açık bir renge boyayarak eşyalarda yeşil, sarı ve mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Yatak örtüsü olarak bej rengi nevresim modellerini tercih edebilirsiniz. Genç beyler genellikle odalarında modern bir stilin olmasından hoşlanırlar. Yatak tercih ederken çocuğunuzun da beğendiği bir modeli tercih etmelisiniz. Erkek çocuklar için siyah yataklara bakabilirsiniz.

Genç Odası Dekorasyon Önerileri

Çocuğunuz odada çok zaman geçireceği için onun tarzına ve beğenisine hitap eden bir oda tasarlamanız gerekiyor. Çocuğunuz odasını dekore ederken bazı detaylar hiç aklına gelmeyebilir. Bu durumlarda olaya müdahale etmeniz çok önemli. Örneğin odada bulunan çekmeceler ve kıyafet dolaplarını odanın dekorasyonuna uygun olarak tercih edebilirsiniz. Genç oda dekorasyonları 2019 yılında çok daha modern ve klas bir stile sahip olacak. Genç kızlar ve erkekler için odanın rahat ve konforlu bir şekilde döşemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri