Yandex
Ev Dekorasyonu

Filli Boya 2020 Katalog

19.08.2019
1.629
Filli Boya 2020 Katalog

Ev için boya bakarken en çok tercih edilen markalardan birisi de filli boya. Her yıl popüler renkleri bir katalog içerisinde yayınlıyorlar. Filli boya 2020 katalog da bu sezonun en çok tercih edilecek renklerini bir araya getirmiş. Yeni sezonun popüler renklerini evinizde tercih ederek çok daha şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz. Filli boyanın farklı ihtiyaçlara göre pek çok farklı boyası bulunuyor. Su bazlı iç cephe boyaları en klasik ve aynı zamanda en çok tercih edilen ürünü.

Filli Boya Renkleri 2020

Su bazlı boyalar dekoratif bir katman oluşturarak evinizin çok daha güzel görünmesine yardımcı olur. Boya yapacağınız odaya göre renk seçimi yapabilirsiniz. Küçük evlerde Aydan, Nuga ve Deniz Tuzu gibi açık renkleri tercih edebilirsiniz. Küçük evler için Filli boya 2020 katalog içerisinden aydınlık renkleri tercih etmelisiniz. Çocuk odasında Gülçiçek, Frezya ve Athena gibi tonlarını kullanabilirsiniz. Yatak odasının hem daha enerjik hem de aydınlık görünmesi için Limon 3 ya da Limon 4 rengini tercih edebilirsiniz.

Büyük evlerde biraz daha koyu pastel tonları tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde krem ve pembeye dönük renkler salonda çok şık görünüyor. Kumru, Bademi ve Maya renk kodları büyük ve geniş salonlarda tercih edilebilir. Evinize modern bir görünüm kazandırması açısından da bu renkler çok şık görünecektir. Bence yeni sezonun en popüler renklerinden birisi Vanilya olacak. Hemen hemen her eve ve dekorasyon fikrine uygun olduğu için çok tercih edilecek.

Filli Boya Renk Önerileri 2020

Yeni sezonda mavi tonlarında da pek çok renk yer alıyor. Yatak odanızda mavinin tonlarından birisini tercih ederek çok daha şık ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Oturma odasının daha doğal görünmesini istiyorsanız Filli boya 2020 katalog içerisinden Tan 165 ve Tan 170 renklerini tercih etmelisiniz. Bu tonlar ile yeşil mobilyaları birlikte kombinleyerek evinizde çok doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Biraz daha turunculuk içeren bir ton arayışı içerisindeyseniz Eylül 105 ve Eylül 110 tonlarını kullanmanız gerekiyor.

  Modern Salon Duvar Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri