Yandex
Ev Dekorasyonu

Ferah Alan İsteyenler İçin Duvar Yatağı Modelleri

09.10.2020
35
Ferah Alan İsteyenler İçin Duvar Yatağı Modelleri

Şu sıralar her şeyin en minimalini seviyoruz. Özellikle de evimizde seviyoruz. Boş alan olsun o alanlar bize kalsın istiyoruz. Sevdiklerimizle sıkışık şekilde değil geniş geniş oturmayı planlıyoruz. Elbette tüm bunlar ev eşyalarına yansıyor. Kocaman kocaman mobilyalar yerini birden fazla işi halleden minik eşyalara bıraktı. Aynı anda hem duvar olup hem yatak olabilen duvar yatakları da bu eşyalardan bir tanesi. Eviniz 1+1 kaçırmamanız gereken bir ürün. Sadece evi küçük olanlar kullanmak zorunda değil. Eviniz büyük olsa bile daha çok alan için duvar yatakları tercih edebilirsiniz. Geçmişi çok olmasa da duvar yataklar çok rağbet görüyor. Duvar yatağı modelleri ise her eve hitap ediyor.

Akordeon Sistem İle Duvar Yatağı Modelleri

Yatak odası dendiğine akla hemen yatak ve gardırop geliyor. Özellikle dar alanlarda bu ikisini sığdırmak da problem olabiliyor. Duvar yatağı ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Akordeon sistemi ile gardropkolaylıkla yatakla beraber açılır kapanır durumdadır. Böylelikle bir duvarda hem yatağı hem gardırobu kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı sistemin masalı modeli de mevcuttur. Yine sistemin özel olmasından dolayı masanızı da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Üzerindeki eşyaları düşünmenize gerek yok. Çünkü onlar masanın üzerinde sabit kalacaktır. Duvar yatağı modelleri hayatınızda alan açmak için vardır. Bu yüzden yatağı kullanırken zorlanmazsınız. Belinizden değil kolunuzdan destek alacak şekilde mekanizma ayarlanmıştır.

Çift Kişilik Duvar Yatakları Gözde

Çift kişilik duvar yatağı modelleri herkesin tercih ettiği bir modeldir. Genç odası olarak yeni yeni değerlendirilen bu model çok rahattır. Çift kişilik model tek kişilik model gibi dikey kullanılmaktadır. Uzun kısım yan taraflara açılmamaktadır. Böylelikle odanın geniş kısmında yatağınızı kurabilirsiniz. Tek, çft modellerin yanı sıra ahşap, masif gibi çeşitleri de mevcuttu. Yatağınızın ebatını seçtikten sonra ana malzemeyi de seçebilirsiniz. Ana malzemeyi sadece yatak için düşünmemelisiniz. Çünkü duvar yatak aynı zamanda vitrindir. Televizyon masasıdır. Kimi zaman kitaplıkla kullanılmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak dayanıklı bir malzeme seçebilirsiniz. Kalın suntalı bir model sizi uzun yıllar götürecektir.

  Küçük Yatak Odası Dekorasyonu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri