Ev Dekorasyonu

Feng Shui Ev Dekorasyonu

05.07.2020
46
Feng Shui Ev Dekorasyonu

Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olduğu zaman zarfında sakin ve kafa dinlemek için bir ortam ararsınız. Bu ortam çoğu kez doğa olmakta. Sizlerde kafa dinlemek için doğaya uygun bir ev dekorasyonu yapıp kafanızı dinleyebilirsiniz.Çin kültüründen günümüze gelmektedir. Renklerde, sayılarda… Her şeyde enerji vardır ve bu insanları büyük ölçüde etkiler. Kötü enerji dediğimiz şeyi bazen kıyafetlerimizde bazen evimizde hissederiz. İşte bunun için kesinlikle yaşadığımız ev için feng shui ev dekorasyonu yapmalıyız. Bu dekorasyon, ışığın,havanın, rüzgarın geliş noktasını belirleyip eve farklı bir hava katmak için kullanılır. Bu dekorasyonun amacı mutluluk, huzur, şans vermektir. Sizlerde evinizdeki o enerji akışını hissetmek istiyorsanız kesinlikle bu dekorasyonu kullanmalısınız.

 Ev Dekorasyonu İçin Neler Yapabiliriz?


F
eng shuiev dekorasyonu için her şeyin bir yöntemi var. Böylelikle renk ve ışığın doğru şekilde konumlandırılmış olması gerekir. Sakin ve dinlendirici bir müzikle bunu tamamlarsınız. Öncelikle sakin ve huzurlu bir ortam seçmelisiniz. Bu ev dekorasyonu tamamen insanın mutlu olması, huzur bulması içindir. Varsa koyu renkli eşyaları odanızdan atın. Çoğunlukla koyu renk kullanmayı seviyorsanız bunu odayı boğmadan birkaç eşyanızda veya duvarınızda kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda müzik olmasını sağlayın. Yoksa da müzikli bir ortam yaratın ve sakin müziklerle uyanın.Bu sizi çok daha zinde yapacaktır. Doğru dekor edilmiş bir oda doğru enerjiyi size yayar. Cep telefonlarını bu güzel enerjiden uzaklaştırın. Sizin enerjinizi almasına izin vermeyin.

Feng Shui Ev Dekorasyonu Önerileri Nelerdir?


İyi bir Feng shui ev dekorasyonu için öncelikli önerilerimiz iyi bir aydınlatma seçmeniz. Doğru pusula yönüne evi dekor etmeniz enerji için oldukça önemlidir. Değişik semboller kullanarak eve bir şeyler katabilirsiniz. Koltuğunuzu pencere önünde bulundurmak kişiye negatif enerji vermekte bu sebeple koltuğunuzun sırtı pencereye dönükse bunu değiştirmenizi öneririz. Evde kuru bitkilerin istenmemesi de son derece önemlidir. Doğada canlı şekilde bulunması gerekir bitkilerin bunun sembolü budur. Kırık, bozuk, yıpranmış eşyaları tamir etmeyi bile düşünmeden atmalısınız. Bu enerji akışını olumsuz yönde etkiler. Çok renkli dekorasyonlar tercih etmeyin derim, bu biraz fazla itici gelebilir. Özellikle salonda ayna kullanımı enerjiyi çok önemli yönde etkiler. Size mutluluk verir ve iyi hissettirir. Ama evinizde nereyi dekor ettiğinize dikkat ederek ayna kullanın. Bu enerji akışını bozar ve negatif etki yayar. Bir evi dekor ederken aile bireylerinin de şartlarına göre dekor etmeyi unutmayın.

  Teras Dekorasyon Fikirleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri