Ev Dekorasyonu

Farklı Duvar Dekorasyonları

30.01.2019
338
Farklı Duvar Dekorasyonları

Duvar dekorasyonu evinizi renklendirmek için oldukça gereklidir. Evinize farklı bir hareket ve katmak için duvarınıza dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizdeki eski tabakları asarak bile duvarınızı dekore edebilirsiniz. Farklı duvar dekorasyonları deneyerek evinize farklı bir stil ve tarz kazandırabilirsiniz. Ekonomik bir şekilde de duvar dekorasyonu yapabilirsiniz. Evinizde fazladan gazete varsa duvara bunları duvarın belli kısımlarına yapıştırabilirsiniz. Bu sayede evinize belli bir stil kazandırmış olursunuz. Özellikle çalışma odasına bu süslemeler çok yakışıyor.

Duvar Dekorasyon Önerileri 2019

Resimde çok yetenekli değilseniz küçük bir tuval alıp üzerinde desen çizilmiş delikli kağıt ile boyayabilirsiniz. Bu sayede çok şık görünen bir tablo yapabilirsiniz. Eviniz yeterince büyükse üç boyutlu farklı duvar dekorasyonları deneyebilirsiniz. Evinizde çiçek sergilemekten hoşlanıyorsanız duvarınıza gerçek ağaç dalları sabitleyebilirsiniz. Bir ağaçtan kesilmiş dalları birleştirerek duvara monte edebilirsiniz. Üzerine yapma çiçeklerden süslemeler yapıştırarak çok daha şık ve zarif görünen bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Ağaç dallarını daha küçük parçalardan seçip duvar kenarına da monteleyebilirsiniz.

Duvara kendi emeğiniz olan ürünleri asarak da dekore edebilirsiniz. Renkli bir dergiden bir sayfa koparıp kelebek ya da kuş şeklinde kesebilirsiniz. Üç boyutlu bir görüntü kazandırmak için, kestiğiniz kağıtların arkasına sünger köpük yapıştırabilirsiniz. Üç boyutlu çerçeve tekniğini kullanarak yaptığınız tabloyu çerçeveletebilirsiniz. El işi meraklısıysanız duvara kanaviçe işleme deseni yapabilirsiniz. Büyük bir model seçtikten sonra bu şekle uygun olacak biçimde bir kağıt kestirmelisiniz. Eşit karelerden kesilmiş delikli kağıt yapıştırdıktan sonra modele göre renklerde çarpı işareti atmalısınız.

Duvar Dekorasyon Fikirleri 2019

Oyuncak araba koleksiyonu yapıyorsanız değerlendirmenin tam zamanı. Duvara geniş bir yarış pisti çizip oyuncak arabaları üzerine yapıştırabilir ya da monteleyebilirsiniz. Özellikle erkek çocuklarınız varsa bu duvar dekorasyonu onlar için oyun alanı olabilir. Kız çocukları için yatağın başına farklı kartondan kesilmiş kalp süsleri koyabilirsiniz. Farklı duvar dekorasyonları ile evinizi daha modern ve şık gösterebilirsiniz. Yuvarlak tahta silindirler ile duvarınıza üç boyutlu dekorasyon yapabilirsiniz. Mutfağı dekore etmek için eski tabaklarınızı tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri