Yandex
Ev Dekorasyonu

Evinizi Şık Gösterecek Minik Dekorlar

01.02.2019
837
Evinizi Şık Gösterecek Minik Dekorlar

Evi şık gösteren şeylerden birisi aslında küçük objeler. Evinizin genel tarzı ile uyumlu objeleri tercih etmelisiniz. Evinizi şık gösterecek minik dekorlar özellikle minimalist modern tarzda dönüşen evlere bu dekorlar çok yakışıyor. Minimalist tarzda dekore edilmiş evlerde minik dekorlar çok şık görünüyor. Genellikle sade bir şekilde döşenen evlerde beyaz cam ya da seramik dekorlar tercih ediliyor. Salonda cam vazolar çok şık görünüyor. Minik dokunuşlar ile çok daha şık görünen evlere sahip olabilirsiniz.

Minik Aksesuar Önerileri

Salon için dekoratif ürünleri televizyon önünde sergileyebilirsiniz. Modern tasarımlı bir salona sahipseniz beğendiğiniz filmlere ait biblolar televizyon önünde sergilemek için ideal. Süper kahraman bibloları da vitrinde sergilemek için oldukça ideal. Klasik dekore edilmiş salonlarda seramik bibloları tercih edebilirsiniz. Evinizi şık gösterecek minik dekorlar tercih ederek dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz. Klasik ya da avangart döşenen evlerde koyu renkli vazoları tercih ederek döşeyebilirsiniz. İçerisine cansız çiçekler koyarak yemek masasının üzerinde sergileyebilirsiniz.

Fiskos masasının üzerine minik aksesuarlar koyarak çok daha şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz. Özellikle küçük aydınlatıcı lambalar kullanarak ortamın daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz. Masa yeteri kadar ışık alıyorsa üzerine küçük kaseler koyarak dekore edebilirsiniz. Özellikle kilden kendi yaptığınız küçük kaseleri sergileyebilirsiniz. İçerisine küçük dekoratif kokulu mum ya da çiçek yaprağı koyarak odaya güzel bir koku yayabilirsiniz. Çiçek saksılarınızı biraz daha şık göstermek için kendiniz örgü sepet yapabilirsiniz. Minik dekorlar için evinizde kendi yaptığınız ürünleri sergileyebilirsiniz.

Küçük Dekoratif Eşyalar

Evinizi şık gösterecek minik dekorlar mutfaklarda çok şık görünüyor. Mutfağınızda boş rafınız varsa küçük cupcake biblolarından alıp koyabilirsiniz. Küçük baharatlıkları da dekoratif amaçla kullanabilirsiniz. Seramik baharatlıklar üzerine kendiniz de desenler işleyebilirsiniz. Üzerine tatlı çıkartmaları yapıştırabilirsiniz. Mutfak duvarına dekoratif saatlerden birisini asıp çok daha hareketli bir mutfağa kavuşabilirsiniz. Ahşap boyama yaparak hazırladığınız tepsileri mutfağınızda sergileyebilirsiniz. Bu sayede çok şık ve klasik görünen bir mutfağa kavuşabilirsiniz. Modern bir mutfak için geometrik tasarımlı objeleri kullanabilirsiniz.

  Tavana Asılan Salıncak Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri