Yandex
Ev Dekorasyonu

Evinizde Doğayı Hissedebileceğiniz Dekor Fikirleri 

11.10.2020
51
Evinizde Doğayı Hissedebileceğiniz Dekor Fikirleri 

Doğayı merkezinize alarak sıcak atmosferler yaratmak için evinizde doğayı hissedebileceğiniz dekor fikirleri ve modellerini zevkinize göre sil baştan planlayabilirsiniz. Evinizin farklı alanlarına tabii dokunuşlarla doğayı evinize taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda birbirinden soft ve sıcak tonlar kullanabileceğiniz yeni ve son moda iç dekorasyon fikirleri ortaya çıkıyor.  Eviniz için renk paketini doğru bir şekilde seçerek, mavinin tonları,  turkuaz kontrast geçişi ve diğer sıcak renkler ile evinizi daha bilinçli bir şekilde tasarlayabilirsiniz.Özellikler kahverengi gibi toprak renkleri, yeşil doğa renkleri ve mavi renk paletlerini tercih edebilirsiniz. Evinizde kullandığınız cam kapı, ve tavan gibi dekorasyon malzemeleri ile de ortama ferah ve aydınlatıcı bir görünüm kazandırabilir aynı zamanda gündüz doğayı, gece mehtabı evinize yansıtabilirsiniz.

Doğadan İlham Alan Dekorasyon Fikirleri İle Evinizi Tasarlayın

Her zevke ve renge hitap eden, evinizde doğayı hissedebileceğiniz dekor fikirleri, iç mimarinin en çok tercih ettiği konuların başında geliyor.  Özellikle doğru renk seçimi ve dengesi ile doğayı evinize taşıyabilir, her bir ürünü kendi zevkinize göre yeniden tasarlayabilirsiniz.  Hayvan figürleri, orman ve tabiat resimlerini, bitki ve çiçekleri; tablo ve çerçevelerde kullanabilir, bu ürünleri hazır bir şekilde de satın alabilirsiniz.  Bu ürünleri salon ve masalarınıza kullanabilirsiniz. Doğru aromalarıda kullanarak, kendinize daha rahat ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Aromatik bitki ve çiçekler vasıtası ile harika dekoratif ambiyanslar yakalayabilirsiniz.  Taze ve güzel bir koku veren bu malzemeler ile keyifli,  ferah bir dekorasyon şıklığı oluşturtabilirsiniz.

Evinize Doğayı Taşıyacağınız Yeni Dekorasyon Fikirleri

Doğal malzemelerden üretilen malzemeler evde rahat hareket etmeniz için mükemmel bir tamamlayıcı olarak işlev kazanacaktır. Özellikle ahşap, taş ve hasır gibi doğal malzemeler, aradığınız sıcaklığı vermesinin yanında evinize doğal ve benzersiz bir tasarım kalitesi sunacaktır. Mutfakta çiçekli masa örtüleri, doğa konulu çerçeve tablolar, renkli ve kullanışlı duvar kâğıtları tabii yaşamın eve yansıtıldığı diğer teknik araçların sadece bir kısmımı oluşturuyor. Evinizde doğayı hissedebileceğiniz dekor fikirleri ile odalarınızın evin iç ve dış mimarisi için tasarlanan pek çok alternatif dekor çalışmasını güvenle uygulayabilirsiniz.

 

  Gri İle Uyumlu Ev Dekorasyonları
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri