Yandex
Ev Dekorasyonu

Evidea Abajur Modelleri

14.09.2020
12
Evidea Abajur Modelleri

Evidea abajur modelleri aydınlatmanın bir parçası olarak kullanılan ve bulunduğu ortama aydınlık veren bir aksesuar eşyasıdır. Yani evidea abajurlar aydınlatmanın yanı sıra dekoru güçlendirmek adına aksesuar olarak da kullanılır. Örnek vermek gerekirse çalışma masası üzerinde kullanılan abajur modelleri daha aydınlık bir ortam oluşturur ve aydınlık olan bir ortam da çalışmanızı sağlar ve aynı zamanda yemek masası yakınlarında bulunan abajurlar ise dekoratif açıdan şık bir görüntü sağlarken aydınlatma amacı ile de ferah bir görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda evidea abajur modelleri yatak odaları içinde kullanılan dekorasyon açısından oldukça kullanışlı bir üründür. Hem komedin üzerinde kullanılabilir hem de ayaklı olarak yatağınızın hemen yanında konumlandırabilirsiniz. Aynı zamanda yatağa monteli abajur modelleri de oldukça kullanışlı bir üründür.

Evidea abajur modelleri birçok modele sahiptir. Kumaş ile üretilen modeller daha spor tarzı yansıtırken porselen malzemeden üretilen modeller oldukça klasik tarza sahiptirler. Sadece malzeme olarak değil kullanılacakları yere göre de çeşitli modellere sahip olabilirler. Bunun yanı sıra isteğinize bağlı özel tasarım abajurlara da sahip olabilirsiniz.

Evidea Abajur Nasıl Takılır?

Evidea abajur modelleri satın alındıktan sonra kullanıma hazırlanmalıdır. Tüm parçalarının eksiksiz bir şekilde birleştirilmesi gerekmektedir. Eğer herhangi bir parça eksikliği olursa sağlıklı şekilde aydınlatmaz ve dekora zarar verebilir.  Abajur takılırken önce ayakta durmasını sağlayan kısım sağlamlaştırılmalı ve daha sonra başlığı takılmalıdır. Daha sonra elektrik kısımlarını da düzene sokularak kullanıma hazırlanır.

Evidea Abajur Temizliği Nasıl Yapılır?

Evidea abajur modelleri aydınlatmanın bir parçası olan modeller zamanla kirlenebilir ve tozlanabilir ürünlerdir.  Aynı zamanda bazı abajur modellerinde leke oluşumu da oldukça kolaydır ve bu ürünleri temizlemek çokta zor sayılmaz. Fakat abajur kumaş ile yapıldıysa lekeleri temizlemek bir miktar zor olabilir. Ama diğer malzemeler ile yapılmış olan evidea abajur modellerinin temizliği oldukça basittir. Nemli bir bez ve saf bir su ile tozlarını kolayca alabilirsiniz. Derinlemesine temizlik yapmak içinde sirkeli su ya de deterjanlı su kullanabilirsiniz. Bu sayede tertemiz ve daha aydınlık bir evidea abajura sahip olabilirsiniz.

  Beyaz Portmanto Kullanımı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri