Yandex
Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

06.12.2016
1.902

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Tek, Tek Oda Dekorasyonu Yaparak Ev Dekorasyonunu Tamamlayabilir, En Güzel ve Modern Ev Tasarımlarını İnceleyebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonu yapmaya başlamadan evvel fikir edinmek ve örneklere bakarak değerlendirmek gerekir. Ev dekorasyonu denilince; oturma odası, salon, çocuk odası, mutfak ve banyoları kapsar. Her odada oluşturulacak görsel güzellik tamamı ile ince eleyip iyi incelemekten geçer. Ev dekorasyonu yaparken illaki büyük değişikliklere gidilmesi gerekmiyor küçük dokunuşlarla odalarınıza yen bir soluk getirmek elinizde. Evinize güzellik kazandıracak; aksesuarlardan dekoratif ürünlere, avizelerden abajurlara, halılardan perde modellerine kadar yüzlerce öneriyi sitemizde bulabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Oda, Oda Nasıl Yapılır?

  1. Oturma odalarında kolon ve kirişler çok fazla ise bu alanlar için uygun çözüm önerileri var. Kirişlerin ve kolanların olduğu alanlarda niş kullanabilir kolonların olduğu alanlara raf sistemi ile kitaplık veya resim alanları oluşturabilirsiniz. Niş yaptırdığınız alanlara döşeteceğiniz aydınlık görünüm veren spot lambaları, oturma odanızın daha ferah ve güzel görünmesini sağlayacaktır.
  2. Salon dekorasyonunda son yıllardaki trend bir duvarın tamamı ile farklı bir desene boyanması veya taş desenli duvar kağıdı ile kaplanması. Salonda tüm görselliği etkileyen bu ayrıntı çok fazla para harcamadan şıklık isteyenler için idealdir. Diğer yandan salonunuzda büyük süs eşyaları ve ağaç tarzında olan çiçekler kullanırsanız son derece dikkat çekici bir salona kavuşabilirsiniz.
  3. Mutfaklar için en iyi tercih bol aydınlatma ve açık renk mutfak dolaplarının olmasıdır. Şayet mutfağınız ışık almayan bir alanda ise sadece mutfak dolabı kapaklarınızı değiştirerek ve ekstra aplik ve spotlar kullanarak mutfağınızı daha güzel gösterebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda diğer bir ayrıntıda mekâna uygun tablolar asılmasıdır. Bayanların en çok vakit geçirdiği alanlardan biri olan mutfak dekorasyonu kesinlikle huzur ve mutluluk vermelidir.
  4. Modern yaşamın getirdiği bir değişiklikte banyolardır. Artık diğer odalardan pek farkı kalmayarak döşenen banyolar hem dinlenme, hem arınma hem de bakım alanı olduğu için ayrı bir özen gösterilerek dekore edilir.
  Basit Ev Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri