Ev Dekorasyonu

Erkek Bebek Odası Duvar Kağıtları

19.01.2017
2.112

Erkek bebek odası duvar kağıtları nasıl seçilir? Mavi, krem, yeşil, çizgili ve desenli erkek bebek odası duvar kağıtları galerimizde sizlerle.

Erkek Bebek Odası Duvar Kağıtları

Erkek bebek odası duvar kağıtları; ebeveynler için hazırlıklar bebek gelmeden birkaç ay önce başlar. Erkek bebek bekleyen anne ve babalar için duvar kağıdı seçiminde, ilk akla gelen mavi renk olsa da yeşil, krem, sarı veya kırmızı renklerde erkek bebek odalarının duvar dekorlarında harika duracaktır. Erkek bebek odası duvar kağıdı seçerken dekorasyonla uyumuna, bebekleriniz üzerinde bırakacağı etkiye ve duvar kağıdının kalitesine dikkat edilmelidir.

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

  1. Erkek bebek odalarını dekore etmeden önce hangi renkleri kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Renklerde kararınız belli ise tercih ettiğiniz renklere göre erkek bebek odası duvar kağıdı modelini seçebilirsiniz.
  2. Erkek bebek odalarında en çok tercih edilen, denizaltı, korsanlı temalar, itfaiyeciler, hayvanlar veya denizaltı gibi birbirinden farklı temaları erkek bebeklerin odalarında kullanabilirsiniz.
  3. Erkek bebek odaları için renk seçiminde kararsızsanız yeşil, ekru, sarı, kırmızı, mavi, krem beyaz gibi renkler çok yakışacaktır. Bu renklerde erkek bebek odası duvar kağıdı ile dekoru bütünleyerek de şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz.
  4. Sade erkek bebek odası duvar kağıdı seçimi için beyaz renk üzerine düşünülmüş puantiyeli modeller hem oda dekorunu canlandırır hem de zarif görünümün bozulmasını önler.
  5. Çocuğunuzun canlı renklerden oluşan bir oda dekorasyonuna sahip olmasını istiyorsanız sade mobilyalara kombin sağlayacak canlı ve sevimli duvar kağıtlarına yönelebilirsiniz.
  6. Erkek bebek odalarına mobilya seçerken görsellikten önce sağlıklı olup olmadığına bakın. Masif mobilyadan üretilen bebek odası takımlarına yönelerek oğlunuzun sağlıklı ürünlerden oluşan oda dekoruna sahip olmasını sağlayın.
  7. Erkek bebek odalarında halı seçiminde ise birçok renk tercih edilebilir. Tercihiniz hangi renkten olursa olsun öncelik antialerjik özelliğinin bulunup bulunmadığını öğrenmektir. Aynı zamanda tercih ettiğiniz halı modeli küçük ebatlarda ve çabuk temizlenebilen halı modellerinden olmalıdır.
  8. Erkek bebek odası duvar kağıtları seçiminde üç boyutlu olan modellere de yönelebilir, çocuğunuz büyüdüğünde de duvar kağıdı modelini severek kullanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri