Ev Dekorasyonu

Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

09.04.2019
393
Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğinizi kucağınıza almaya çok az bir zaman kaldı. Heyecan dorukta. Artık sorumluluklarınız oldukça arttı ve bebeğinizi güvenli bir ortamda büyütmek istiyorsunuz. Bebeğinizin odasını cinsiyete göre hazırlamak isteyebilirsiniz. Erkek bebek odası dekorasyonu oluşturması en zevkli dekorasyonlardan. Yeni sezonda özellikle beyaz ve mavi tonlarının uyumlu geçişlerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun daha renkli bir ortamda büyümesini istiyorsanız yeşil ve sarı gibi tonları tercih edebilirsiniz. Sarı, yeşil ve mavi tonlarını bir arada kullanarak çok eğlenceli ve cıvıl cıvıl bir odaya sahip olabilirsiniz

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

Bebeğinizin odasını daha eğlenceli görünmesini istiyorsanız, tek duvarı koyu mavi tonlarına boyayarak geri kalan duvarları krem ya da kirli beyaz tonlarına boyayarak tercih edebilirsiniz. Koyu lacivert rengine boyadığınız duvar üzerine sarı ya da krem rengi boya ile desenler yapabilirsiniz. Erkek bebek odası dekorasyonu yaparken açık renkli ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin rahat edeceği ahşap malzemeden yapılmış beşik modellerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun odasına sallanan sandalye koyarak kendi rahatınızı da sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin ilk etapta çok fazla eşyası olmayacağı için küçük bir şifonyer tercih edebilirsiniz. Özellikle renkli çekmeceleri bulunan kapaklı şifonyerler ile daha eğlenceli bir oda tasarlayabilirsiniz. Odanın halısı için çocukların seveceği bir kahraman bulunan halı modellerini tercih edebilir ya da açık düz renge sahip bir halı modeli tercih edebilirisiniz. Bebeğinizin odasını tasarlarken en az 3 renge sahip olmasına özen gösterin. Aksi halde odası çok tek düze ve sade görünecektir.

Erkek Bebek Odası Modelleri

Bebek odası takımları genellikle tek bir set halinde satılıyor. Bütçenize uygun bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek malzemeden yapılmış bebek odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Bebek odası takımlarını mağazalardan 2 bin lira ile 3 bin 500 lira arasında edinebilirsiniz. Bütçenize uygun eğlenceli ve renkli tasarımlı bebek odası modellerini tercih edebilirsiniz. Erkek bebek odası dekorasyonu yaparken perde seçiminde de renkli ya da çizgi film desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok şık görünen bir odaya sahip olabilirsiniz.

  Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri