Yandex
Ev Dekorasyonu

Enza Yatak Odası Takımları

04.06.2020
187
Enza Yatak Odası Takımları

Günün yorgunluğu atmak için güzel bir uykuya ihtiyacımız vardır. Rahat bit uyku için yatak odası takımı seçimi oldukça önemlidir. Temizliğinin kolay olması, kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün dayanıklılığı ve hizmet kalitesi dikkat edilmesi gereken diğer unsurlardır. Enza, yatak odası takımları almak için akla gelen ilk isimlerden biridir. Birbirinden farklı tarzda ve renkte olan yatak odası takımlarıyla beklentilerinizi karşılar. Şık ve kaliteli ürünleri rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. Enza yatak odası takımları içerisinde şifonyer ayna, komodin, dolap ve karyola bulunur. Temizliği kolay, konforlu ve çizilmezdir. Bütçenize uygundur.

Enza Yatak Odası Takımları Nelerdir?

1.       Veronıca Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımında huzur arayan kişilerin tercih edebileceği bir modeldir. Mat beyaz, pastel tonları ve gümüş renginin bir arada kullanılmıştır. Veronıca yatak odası takımı ile odanızda romantik bir havanın hakim olur. Depolama alanı olarak kullanılabilir. Sürgülü veya kapaklı dolap seçenekleri vardır. Zarif bir görünüme sahip olduğu için göze hitap eder. İki farklı rengi mevcuttur.

2.       Polka Yatak Odası Takımı

Beyaz renk ile ahşap detaylar bir arada kullanılmıştır. Beyaz renk sadelik, ahşap ise sıcaklık verir. Polka yatak odası takımı ferahlamanıza yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış olan kulpları ve ayakları odanıza şıklık katacaktır. 3 adet dolap alternatifi vardır. Dolaplar çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca temizliği de oldukça kolaydır. Bazalı ve bazasız olmak üzere iki adet karyola seçeneği mevcuttur.

3.       Raum Yatak Odası Takımı

Doğal ceviz rengi ile taba renginin bir arada kullanılmıştır. Raum yatak odası ile yatak odanızda farklı bir hava yaratın. Dolap ve şifonyer kulpların da altın rengi, şifonyer aynasında bronz rengi kullanılmıştır. Raum yatak odası takımında bulunan ayna hem yatay hem de dikey olarak yerleştirilebilir. İki adet karyola alternatifi vardır. Bunlardan biri başlıklı karyola diğeri ise başlıklı bazalı karyoladır. Raum yatak odası takımında 5 veya 6 kapaklı dolap tercih edebilirsiniz. Modern, zarif ve şık olan Raum yatak odası takımı, dikkat çekicidir.

Enza oturma odası takımları başlıklı bir diğer içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

  English Home Yatak Örtüsü Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri