Ev Dekorasyonu

Enza Aydınlatma Modelleri

06.06.2020
169
Enza Aydınlatma Modelleri

Aydınlatmanın seçimi gözlerimizin sağlığı için oldukça önemlidir. İyi aydınlatma seçmek için Enza mağazalarını  Enza Aydınlatma Modelleri için ziyaret etmenizi öneririz. Birbirinden farklı modellerde ve renklerde aydınlatmalar vardır.

1.       Lambeder modelleri

·         Elıptıc lambeder

Enza Aydınlatma Modelleri arasında olan bu model, zarif görünümü ile dikkat çeker. Lambaderin taban kısmı mermerdir. Siyah ve beyaz olmak üzere iki adet alternetif vardır. Başlık ve gövde birbiriyle uyumlu renklerdir. Kullanılan mermer detayı başlık ve gövde rengi ile uyumludur. Kırmızı renkli kablosu vardır.

·         Colors Serisi- Lambader

Lambaderin başlığında birçok renk bir arada kullanılmıştır. Birden çok başlık vardır. Bu başlıkların kumaşları birbirinden farklıdır. Yeni trend ürünlerindendir. Kablo, gövde ve tabanı beyaz renklidir.

·         Angle lambader

Grinin tonları ile sakin bir ortam oluşturur. Başlığı, gövdesi ve zeminin de gri renk kullanılmıştır. Açısı ayarlanabilir. İşlevsel olmasıyla dikkat çeker.

·         Gazzele Serisi- Lambader

Başlığı plise görünümlüdür. Enza Aydınlatma Modelleri arsında dikkat çeken model, Bünyesinde sadeliği ve şıklığı bir arada bulundurur. Alışılagelmiş bir atmosfer yaratmaz. Ayak yapısı elips biçimli ve pirinç metal renklidir. Uzunluğu ayarlanabilir.

2.       Sarkıt

·         Clay Sarkıt Serisi

Toprak tonu ve metal bir ara kullanılmıştır. Başlığı, mat kil rengi alüminyumdur. Uzunluğunun ayarlanabilir olması daha kullanışlı aydınlatma olduğunun göstergesidir.

·         Lınear Gold

Koza görünümü verilerek tasarlanmıştır. Başlığı, altın renkli metaldir. Sarkıtın yüzeyi özel olarak yapılmıştır. 2 farklı biçimde altın renk seçeneği vardır. Uzunluğu ayarlanabilir.

·         Gazzele Serisi- Sarkıt

Plise görünümlü başlığa sahiptir. Ayak tasarımında kullanılan pirinç metal rengi ile şık bir görünüm kazanır. Modern bir tasarımdır.

·         Colors Serisi- Sarkıt

Başlığının dikkat çekici olması için birçok renk bir arada kullanılmıştır. Uzunluk ayarı vardır. Günümüz dekorasyonlarında tercih edilen benzersiz bir üründür. Beyaz renkli kablosu vardır.

  modamelis Tesettür Giyim Kombinleri 2020

3.       Abajur

·         Gazzele Serisi- Abajur

Göze hitap eden şık bir görünüme sahiptir. Başlığında plise görünümü verilmiştir. Diğer abajurlar arasında en fazla dikkati çeker. Oldukça iddialı bir tasarımdır. Altın renkli tekstil tablosu vardır.

·         Colors Serisi- Abajur

Diğer abajurlardan faklı olarak birden fazla başlığı bulunur. Her başlığının rengi farklıdır. Trend tasarımlar arasında yer alır. Set oluşturmak kolaydır. Kablosunun rengi beyazdır.

Çakıl taşı rengi ev dekorasyonu başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri