Yandex
Ev Dekorasyonu

English Home Halı Modelleri

16.12.2016
2.651

English Home Halı Modelleri Nelerdir? Halınızı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Ayrıntılar ve English Home Markasının En Güzel Halı Modelleri.

English Home Halı Modelleri

Ev dekorasyonunda en fazla tercih edilen aksesuarların başında gelen halı modelleri, English home kalitesi, estetik ve şıklığı odalarınızın zeminini süsleyecek. English home halı modelleri, zemin şıklığına küçük, zeminin kötü görüntüsünü düzeltmek adına büyük seçilebilir. Yeni teknolojiler, evlerin küçülmesi ile zeminlere parke, lake, fayans kaplamaları tercih edilmeye başlandı. Şık ve iddialı görünen bu kaplamaların fazla kapanmaması için küçük halılar son zamanlarda revaçta. English home’da bu akıma öncülük edecek küçük halı modellerinde skala sını gün, gün arttırıyor.

Englih Home Halı Modelleri Neler?

  1. Soft renkler ile tasarlanan halı modellerinde gül desenli çiçeklerin güzelliği hoş bir görünüm yayıyor. İstenilen her boyutta bulabileceğiniz english home çiçekli halıları evlerde baharın etkisini vurgularken, ortamdaki mobilyaların daha göz önünde olmasını sağlıyor.
  2. Englih home düz renklerdeki halı modelleri ile de her evde yerini almaya başladı. Özellikle pastel tonlarda üretilen bu renkler hem soft hem de canlı renk olarak bulabilirken üzerlerinde belirsiz nakışların bulunması halıların göz kamaştırıcı görünmesini sağlıyor.
  3. Pamuklu, jakarlı ürünleri ile göz dolduran English home halıları hijyen yönünden de tercih edilmektedir. Ebatları küçük olan halı modelleri kolaylıkla makinede yıkanabileceğinden çocuk odalarında bile güvenle kullanılabilir.

English Home Halı Dekorasyonu

  1. Sade olarak döşenmiş evlerinize hareket katmak istiyorsanız English Home’n desenli her modelini kullanarak mekana hareket sağlayabilirsiniz. Küçük olan alanlarda tercih edilebilecek küçük çiçeklere sahip halı modelleri bulunurken, büyük alanlarda tam ters kombinle büyük çiçek motifli halılara yönelebilirsiniz.
  2. Desenli bulunan mobilyalarınıza ek olarak tercih edebileceğiniz düz soft renklere sahip halı modellerinde ahşap renklerdeki mobilyalara açık renkler açık renkte olan mobilyalara ise soft renkler tercih edilmelidir.
  3. İngiliz tarzını yansıtan english home modellerinde country tarzı yansıtırken romantik etkilerde halı modellerine yönelik yelpazesini gün geçtikçe arttırıyor.
  4. Aksesuarlarında olduğu gibi kuş desenleri, kafesler ve retro tarzını yansıtan çizgiler her alana şıklık katarken tarzınızın sıra dışı olmasını sağlıyor.
  Banyo Paspası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri