Ev Dekorasyonu

En Popüler Duvar Boyaları

30.04.2019
681
En Popüler Duvar Boyaları

Evimizi dekore ederken duvar boyalarını özenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve evinizi aydınlık gösterecek renkleri tercih edebilirsiniz. En popüler duvar boyaları genellikle açık renklerden oluşuyor. Boya yapacağınız oda küçükse geniş göstermek için deniz kabuğu rengini tercih edebilirsiniz. Mavi tonlarını sevmeyenler için oldukça iyi bir alternatiftir. Işığı yansıtarak evinizin daha aydınlık ve geniş görünmesini sağlar. Genellikle minimalist tarzda döşenen odalarda tercih edilir. Açık renkli eşyalara sahipseniz bu rengi tercih edebilirsiniz.

Renkli Duvar Boyaları 2019

Yeni sezonda evinize biraz daha hareket kazandırmak istiyorsanız renkli duvar boyalarını tercih edebilirsiniz. Pastel mavisi mat duvar boyası, renkli boyalar arasından en çok tercih edilen renktir. Genellikle salonda tercih edilen bu renk size huzur verecek. En popüler duvar boyaları arasında gri duvar boyaları da yer alıyor. Modern görünümlü bir ev dekore etmek istiyorsanız gri renk olmazsa olmazınız diyebiliriz. Özellikle beyaz eşyalarla birlikte kombinlendiğinde çok şık görünen bir eve kavuşabilirsiniz.

Çocuk odasını boyamak için popüler ve farklı bir renk arayışı içerisindeyseniz turuncu rengi seçebilirsiniz. Turuncu renk çocuğunuza daha fazla enerji katacaktır. Çocuk odasını boyarken çocuğunuzun fikrini mutlaka almalısınız. En popüler çocuk odası duvar renkleri arasında mor, yeşil ve gri renkleri tercih ediliyor. Koridor ve salon için Nil Yeşili duvar boyasını tercih edebilirsiniz. Eviniz küçük olsa bile koridor ve salonun aynı renk olması daha geniş bir izlenim oluşturacaktır. Vintage eşyalarınız çoğunluktaysa bu rengi tercih edebilirsiniz.

Popüler Duvar Boyaları 2019

Son dönemlerde desenli duvarlar çok tercih ediliyor. Duvar kağıtları yerine kendi büyük desenlerinizi çizerek çok daha dekoratif bir eve sahip olabilirsiniz. Yatak odanızda somon rengi duvar boyasının üzerine gold ya da gümüş renginde bir boya ile desen çizebilirsiniz. En popüler duvar boyaları arasından size huzur verecek ve odada rahat nefes almanıza yardımcı olacak modelleri tercih etmelisiniz. Sahra beji duvar boyası da son dönemlerde çok tercih edilen duvar renkleri arasında yer alıyor.

  3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri