Yandex
Ev Dekorasyonu

En İyi Boya Markaları ve Kartelaları

10.09.2020
106
En İyi Boya Markaları ve Kartelaları

En iyi boya markaları ve kartelaları ile evlerinizi ya da iş yerlerinizi kaliteli boyalar ile yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu noktada en iyi kalitede olan iç cephe boyalarının hangi markalar tarafından sunulduğunu bilmek gerekir. Bu soruya yanıt bulabilmek için ise 3 ayrı büyük boya markasını ele aldık ve sizin için renk kartelalarını inceledik. Bu 3 marka da iç cephe boyaları konusunda çok geniş renk kartelalarına sahip olan ve farklı alternatifler sunabilen markalardır.

Peki en iyi boya üretici markalar ve onların renk kartelaları hangileridir? Özellikle de iç cephe için kullanılacak markaların neler olduğunu bilmek istiyorsanız, sunduğumuz seçenekler ideal olacaktır. İç cephe boyaları söz konusu olduğunda boyaların kapatıcı özelliklerine, duvarda pürüz bırakmamasına, uzun ömürlü olmasına dikkat edilir. Ayrıca o markanın renk kartelasına ve genişliğine de dikkat etmek gerekir. Bu noktada 3 tane ayrı boya markasını ve ardından da renk kartelaları hakkında bilgileri vereceğiz.

 1. Filli Boya Markası
 2. Marshall Boya Markası
 3. Dyo Boya Markası

1-Filli Boya Markası

En iyi boya markaları ve kartelaları arasında yer alan markalardan birinci sırada “Filli Boya Markası” yer alıyor. En fazla tercih edilen bir boya markası olması ile bilinen Filli boya, sektörün vazgeçilmez markalarından bir tanesidir. Filli boya markasının boya konusunda sunduğu ürünlerde oldukça fazla çeşitlilik olduğunu görürüz. Bu çeşitliliği açısından da çok kişi tarafından çok sık tercih edilmektedir. Filli Boya renk kartelası içerisinde göze çarpan seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Şampanya 1026,
 • Açık Damla 2007,
 • Rose 3001,
 • Buz Beyazı 6004,
 • Kumtaşı 8052,
 • Somon 2003,
 • Leylak 4001,
 • Nil Yeşili 6017…

2-Marshall Boya Markası

Marshall boya markası, en iyi boya üretici firmalar arasında boy gösteren bir markadır. Bu boya markası da oldukça geniş bir boya ürünü çeşitliliğine sahip olma özelliği ile dikkat çeker. Müşterilerine geniş bir renk kartelası üzerinden farklı alternatifler sunabilmesi açısından tercih edilmektedir. Boya piyasasında pazarda belki de en çok payı olan boya firmalarından bir tanesidir. Kalitesi, ve renk kataloğunun genişliği bakımından çok beğeni toplar. Marshall boya markası için renk kartelasında yer alan seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Toprak Tonları,
 • Sarılar ve Turuncuların Farklı Tonları,
 • Yeşil Rengin Farklı Tonları,
 • Maviler ve Morların Farklı Tonları,
 • Kırmızılar ve Pembelerin Farklı Tonları…
  2020 Duvar Boyası Fikirleri

En İyi Boya Markaları ve Kartelaları: 3-Dyo Boya Markası!

En iyi boya markaları ve kartelaları: 3-Dyo boya markası! Sıralamamızın sonuncu seçeneğinde Dyo boya markası yer alıyor. Yerli bir üretim firması olan Dyo boya markası, aynı zamanda inşaat sektöründe de önde gelen bazı isimlerden bir tanesidir. Sağlamlığı ve kalitesi ile boya sektörü içerisinde ün yapmıştır.

Dyo boya markasının bayilerinden satın alabileceğiniz boyalar için sunulan renk kataloğu ise oldukça geniştir. Farklı renklerin farklı isimler altında değişik tonlarına rastlamak mümkündür. Geniş alternatifler arasından bir boya seçimi yapmak istiyorsanız Dyo boya markası sizin için ideal markalardan biri olacaktır!..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri