Ev Dekorasyonu

El Yapımı Ayna Modelleri

21.07.2020
21
El Yapımı Ayna Modelleri

Her yerde sıklıkla tercih edilen ayna modelleri bulunmaktadır. Aynaların birçok süper güçleri var. Ayna kullanarak ortamınızı ferah gösterebilirsiniz veya genişletebilirsiniz.Evinizde var olan aynalardan yararlanmak istiyorsanız size tek tavsiyemiz tarzınıza uygun birkaç süs eşyası alıp el yapımı ayna yapmanız.Ne kadar güzel gözüktüğünü ve ortama nasıl farklılık kattığınız sizlerde göreceksiniz. Hem bütçenize zarar vermeden evde kendi imkânlarınızla yapacağınız muhteşem bir çözüm yoludur. Birçok şey ile aynanızı süsleyebilirsiniz. Örneğin renkli küçük taşlar, bir silikon yardımıyla rengârek bir ayna yaratabilirsiniz. Bunun için sadece, silikon, silikon tabancası ve küçük taşlara ihtiyacınız olacaktır. Sırayla yapıştıracaksınız ve sonucun harika olduğunuz göreceksiniz.

Farklı Tarzlarda Ayna Yapımı

Evin dekorasyonuna göre el yapımı ayna tasarımı yapmalısınız. Halat ile ayna dekorasyonu, deniz kabukları ile dekorasyon, çakıl taşları ile dekorasyon, pipetler ile dekorasyon, mandallar ile dekorasyon, çalılar ile tasarım, makrome iplerle ayna tasarımı ve daha çok malzeme kullanarak kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.Yani anlayacağınız üzere her bulduğunuz malzemeyi değerlendirerek bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bir evde ayna seçimi oldukça önemlidir. Tasarım yaparken buna dikkat etmelisiniz. Dekorasyon uyumuna göre tasarımınızı gerçekleştirmelisiniz. Onun dışında ortaya kötü tasarımlar çıkabilir.Yaptığınız tasarıma göre evinizin uyumuna göre boyama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

El Yapımı Ayna Tasarımı Neye Göre Yapılmalıdır?

El yapımı ayna tasarımı yaparken en dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi aynanın evinize olan uyumu. Dekorasyon yaparken uyumun ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu uyum için tasarımın renklerine ve modeline dikkat etmeliyiz. Güzel olsun diye karmaşık bire görüntü yaratırsak ortaya güzel görüntüler çıkmaz ve göz yorar. Sizler aynayı nereye yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Sonrasında bu aynanın ortama uyumuna dikkat etmelisiniz, alan genişliğine dikkat etmelisiniz. Eğer aynanız yok ve siz bir ayna kestirip üzerine dekorasyon yapacaksanız dikkatli olmalısınız, çünkü boyutlar çok büyük önem taşımaktadır. 2020 yılı ayna modellerine bakarak nasıl tarzlarda evinize uygun olduğunu düşünüyorsanız bundan fikir alarak tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yazımızda sizlere farklı ayna modelleri ile ilgili bir takım fikirler sunmak istedik umarım sizler için yararlı olmuştur.

  2021 Filli Boya Renk Kataloğu Fikirleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri