Yandex
Ev Dekorasyonu

Duvara Kapanan Yatak Modelleri

07.09.2019
1.385
Duvara Kapanan Yatak Modelleri

Evinizi dekore ederken evinizin büyüklüğüne göre yaratıcı fikirler bulmanız gerekebilir. Özellikle yalnız yaşayan insanlar daha küçük bir alana yerleşmek zorundalar. Duvara kapanan yatak modelleri de alandan tasarruf etmenizi sağlayacak çözüm önerilerinden birisi. Pratik kullanım olanağı sunan bu model ile salonunuzu yatak odası yapabilirsiniz. Çocuğunuzun odasında da alandan tasarruf etmek ve çalışma ortamı yaratmak için bu yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Yatak kapandığı için ders çalışma ortamında dikkatini dağıtacak bir yatak bulunmayacak.

Duvara Monte Yatak Modelleri

Düşük metrekareli evlerde yatak koyduktan sonra çalışma alanı oluşturulamaması en büyük sıkıntılardan birisi. Duvara kapanan yatak modelleri ile bu sıkıntıları rahatlıkla aşabilirsiniz. Açılır kapanır yatak setlerinde tek kişilik sabit yatak ve altında da çalışma masası bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Yatağınızı kullanmadığınız zamanlarda çalışma masası olarak değerlendirebilirsiniz. Özel mekanizması sayesinde masa üzerinde bulunan eşyalar da masa ile birlikte hareket eder. Uyku zamanınız gelince çok kolay bir şekilde masayı kapatıp yatağınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

1+1 dairelerde televizyon ünitesi içerisinde bulunan yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Stüdyo dairede yaşayanlar bir mobilyanın birden çok fonksiyonu bulunmasını tercih ederler. Dar bir alanda bu üniteyi kitaplık olarak da değerlendirebilirsiniz. Üzerinde bulunan birden fazla dolap eşyalarınızı saklamanız için fazladan bir depolama alanı oluşturur. Dilerseniz TV ünitesi bulunmayan kanepeli açılır kapanır yatak modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu yatak modelinin kenarında bulunan uzun dolabı gardırobunuz olarak değerlendirebilirsiniz. Salonda yatağın arka panelinin görünmesini istemiyorsanız gizli dolaplı yatak modellerine göz atabilirsiniz.

Açılır Kapanır Yatak Modelleri

Birden fazla çocuğu bulunan aileler de açılır kapanır yatak modellerini tercih ediyorlar. Duvara kapanan yatak modelleri arasında bulunan bu modellerde ranzalı sistem tercih ediliyor. Üst kısmı da açılır kapanır bir yatak olan modeli küçük odalarda değerlendirebilirsiniz. Yatağın özel sistemi sayesinde her iki yatak da açık olduğunda çalışma masası yere sabitleniyor. Yatağın iki kenarında bulunan dolaplar da çocuğunuzun gardırobu olabilir. 3 çocuklu aileler için de alta gömülü olan 3. Bir yataklı modeller tercih edilebilir.

  Küçük Yatak Odası Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri