Yandex
Ev Dekorasyonu

Duvara Asılan Dekorlar ve Dekoratif Ürünler

02.10.2020
40
Duvara Asılan Dekorlar ve Dekoratif Ürünler

Duvara asılan dekorlar ve dekoratif ürünler ile ilgili olarak internet üzerinde pek çok sitede pek çok fikir bulabilmeniz mümkün…  Çünkü son yılların trendi olan dekorasyon fikirlerinden biri de “Kendin Yap” sınıflandırmasını karşımıza çıkarıyor. Bu anlamda internet sayfalarında “Kendin Yap” ya da “Do it yourself” başlıkları altında çok hoş ve çok basit dekorasyon örnekleri ve fikirleri bulabilirsiniz. Ancak bazen öyle fikirler sunuluyor ki; bu dekorasyon ürününü, kişinin kendi imkânlarıyla yapması pek de mümkün görünmüyor.

Dolayısıyla siz bu duvara asılan dekorlar ve dekoratif ürünler ile ilgili olarak hem akla yatkın hem de dekoratif anlamda estetiği yakalayan fikirlere yöneliniz. Hatta bu tip çalışmaları, ister sadece evinizin duvarlarını süslemek isterseniz de yapıp yapıp satışa çıkarmak için yapabilirsiniz. Ancak bu alanda satış yapmayı düşünüyorsanız en enteresan ama en estetik olan fikirlere yönelmenizi öneririz. Ayrıca olumlu ve kârlı neticeler alabilmeniz adına tercih etmenizi de sağlayacaktır.

Duvara Asılan Dekorlar ve Dekoratif Ürünler İçin Farklı Fikirler

Duvara asılan dekorlar ve dekoratif ürünler için farklı fikirler başlığı altında dikkat çekici dekorasyon fikirlerinden bahsedeceğiz. Duvarlarınızı süslemek isterken büyük bir kaosa neden olmamanız adına sade ama estetiği yansıtan fikirlere yönelmeniz önemlidir. Göz yormayan ama ilginçliği ile dikkat çeken pek çok fikirden bahsedebiliriz. Buna bir örnek verecek olursak, duvarlarınızda renk renk yan yana dikey şekilde sıralanmış ve birbirine yapıştırılmış boya kalemlerini, bir dekor olarak kullanabilirsiniz.

Yine bir başka dekor fikrine göre çocuk odası için bir çerçeve içerisinde küçük küçük ve renkli renkli oyuncak arabaları sıralayıp yapıştırabilir ve bu arabalardan oluşan çerçeveyi duvara asabilirsiniz. Bir diğer ilginç fikir ise marangozdan alacağınız kütük dilimleri ile yapabileceğiniz bir fikir… Bu kütük dilimlerini, üç sıra halinde alt alta duvara monte edebilirsiniz. Ancak renk vermek adına kütük dilimleri içerisindeki çizgi ve yuvarlak hatlarına göre yuvarlak halkalar şeklinde renk renk boyamanızı ve sonrasında duvara asmanızı tavsiye ederiz.

  Fayans Boyama İşlemi Nasıl Yapılır?

Dekoratif Duvar Ürünleri

Dekoratif duvar ürünleri, iki ayrı sınıfta değerlendirilebilir. Buna göre bu iki sınıftan birinin dışarıdan satın alabileceğiniz dekoratif duvar ürünleri olarak, bir diğerini ise kendi tasarımınızla ortaya çıkaracağınız dekoratif duvar ürünleri olarak söyleyebiliriz. Yani ister kendiniz, araştırma ve gerekli malzemeleri temin etme adımlarından sonra duvar dekorları tasarlayabilirsiniz. İsterseniz de dekoratif ürünlerin satıldığı mağaza veya online sitelerden beğendiğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Ancak bu ürünlerden yaparken ya da satın alırken, evinizin herhangi bir yaşam alanında nasıl bir dekorasyon stili oluşturacağınıza göre bir tercih yapmalısınız. Dekorasyon stilinize uygun ürünler seçmeniz, dekorasyonunu yenilediğiniz yaşam alanında belli bir ruhun ve stilin yakalanmasını sağlayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri