Yandex
Ev Dekorasyonu

Duvar Süsleme ve Dekore Etme Fikirleri

03.10.2020
41
Duvar Süsleme ve Dekore Etme Fikirleri

Duvar süsleme ve dekore etme fikirleri ile duvarlarınızı canlı ve yaşayan bir ruha kavuşturabilirsiniz. Yaşam alanlarını yenilerken ya da dekore ederken en önemli noktalardan birisi de duvar dekorasyonudur. Kendi ruh halinize göre şekillendirebileceğiniz duvarlarla rengarenk ve canlı bir tarz elde edebilir veya daha minimal dokunuşlarla sadeliği vurgulayabilirsiniz.


Duvar Süsleme ve Dekore Etme Fikirleri ile Panolar

Panolar genel olarak mantar ve tel olmak üzere iki farklı çeşitte bulunabilmektedir. Mantar panolar daha çok öğrenciler ya da çalışma odalarında kullanılmak için tercih edilmektedir. Odalara spor bir görünüm kazandırmakla birlikte rengarenk notlarla kullanarak farklı bir görünüm de elde edebilmeniz mümkün. Duvarlarınıza kişilik kazandıran bir diğer pano çeşidi olan tel panolarla ise led ışıklardan yardım alarak anılarınızı sergileyebileceğiniz fotoğraf köşenizi oluşturabilirsiniz.

Tablo

Sunduğu geniş çeşitlilikle hemen hemen her tarza hitap eden tablolar duruşlarıyla ev dekorasyonunda büyük bir öneme sahiptir. Yaşam alanında yakalanmak istenen görünüme bağlı olarak farklı tablolar arasından tercihte bulunabilmek mümkün. Geniş ve büyük alanlarda duvarlarınızı büyük bir tabloyla taçlandırabilirsiniz. Daha küçük odalarınız için ise 3 ya da 4 parçadan oluşan tabloları tercih edebilirsiniz.

Saat
Hem şık hem de asil bir görünüme sahip olan ve duvarların vaz geçilmez parçaları arasında bulunan saatler, birbirinden farklı çeşitleriyle kullanıldığı ortamlarda tüm dikkatleri üzerine çeker. Saatin yanında derece ya da tarih gibi farklı işlevlere de sahip olabilen saatler, görünümleri kadar kullanışlı yanlarıyla da öne çıkmaktadır.

Çerçeveler

Anılarınızı evinizin duvarlarına taşıyarak unutulmaz kılabilirsiniz. Fotoğraflarınızı farklı boyutlarda kullanabileceğiniz çerçevelerle bir araya getirerek, en özel günlerinizi yansıttığınız bir köşe elde edebilirsiniz.

Raf

Mutfaklarda, çalışma odalarında, ofis ve kafelerde hatta salonlarda işlevsel olmakla birlikte şık bir görünüm de sunan raflar; konforlu bir yaşam alanına da olanak tanıyor. İçerisinde rengarenk çiçeklerin yer aldığı vazolar, birbirinden sevimli biblolar ya da ortamlara hayat kazandıran saksılar raflarda yer alarak dekorasyonlara güçlü bir etkide bulunuyor.

  Çocuk Odası ve Duvar Kâğıdı Tercihi

Duvar Süsleme ve Dekore Etme Fikirleri ile Aydınlatma

Duvar süsleme fikirleri ile aydınlatma sistemi oluşturabilir ve daha aydınlık ortamlar elde edebilirsiniz. Farklı renk ve boyutlarda sunulan aydınlatmalar sayesinde yaşam alanlarınıza derinlik katarak daha geniş bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı objelerden de yararlanarak güçlendirebileceğiniz dekorasyonunuz, özel günler için de iyi birer seçenek sunar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri