Ev Dekorasyonu

Duvar için Tel Panolar

19.03.2019
322
Duvar için Tel Panolar

Son dönemlerde farklı duvar dekorasyonları çok tercih ediliyor. Evinize farklı bir hava katmak için ve daha modern görünmesini sağlamak için ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Duvar için tel panolar da bu şekilde bir etki oluşturuyor. Home Office çalışanlar için bu tel panolar çok kullanışlı olabilir. Çalışma notlarınızı ve sizi motive eden şeyleri tel panonuza asabilirsiniz. Ya da yatak odanızda sevdiğiniz insanlarla biriktirdiğiniz fotoğrafları asabilirsiniz. Odanızın dekorasyonuna uyumlu olacak bir tel pano tercih edebilirsiniz.

Duvar Tel Pano Modelleri 2019

Evinizde genel olarak vintage ya da bohem bir tarz hakimse renkli tel panoları tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu renkli tel panoları tercih ederek çok şık görünen bir kontrast oluşturabilirsiniz. Özellikle açık renkli dekore edilmiş odalarda koyu renkli telleri tercih edebilirsiniz. Duvar için tel panolar çok tercih ediliyor. Hatıralar ve kendinize notlarınızı tel panolara asabilirsiniz. Kendinizi motive eden sözleri tel panolara asabilirsiniz. Tel panolara notları bağlamak içi ip ya da küçük mandalları tercih edebilirsiniz.

Yeterli alan varsa iki adet panoyu birleştirebilirsiniz. Ya da daha büyük boyutlardaki panoları tercih edebilirsiniz. Anılarınızı koyduysanız küçük ışıklarla süslemeler yapabilirsiniz. Çalışma masanızın üzerinde tel pano yer alıyorsa ışık koyabilirsiniz. Koyu renkli evde açık renkli tel modellerini tercih edebilirsiniz. Açık renkli tel panolar ile çok şık görünen bir odaya kavuşabilirsiniz. Farklı bir kullanım yeri olarak kapının yanını tercih edebilirsiniz. Anahtarlıklarınızı asmak için ya da gelen faturaları buraya koyabilirsiniz. Evliyseniz mutlu fotoğraflarınızı asabilirsiniz.

Duvar Tel Panolar 2019

Duvarda tel pano kullanacaksınız kendinize renkli ipler ayarlamalısınız. Bu sayede daha şık görünen bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Evde kendiniz de tel pano yapabilirsiniz. Eski çamaşır askısı gibi tel malzemeniz varsa ondan kolaylıkla tel pano yapabilirsiniz. Duvar için tel panolar özellikle modern dizayn edilmiş odalarda çok kullanışlı oluyor. Ofiste kendi odanız varsa ve dekorasyon için tel panoları tercih edebilirsiniz. Ofiste siyah tel panoları tercih ederek daha doğru bir görünüm oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri