Yandex
Ev Dekorasyonu

Duvar Aplik Modelleri 2019 – 2020

13.09.2019
518
Duvar Aplik Modelleri 2019 – 2020

Evinizin şık görünmesini istiyorsanız aydınlatma dekorasyonuna özen göstermelisiniz. Aydınlık olarak görünen evler daha geniş ve temiz görünecektir. Duvar aplik modelleri 2019 – 2020 sezonunda tercih edilebilir. Duvara monte edilen aydınlatma aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Aplikler ana aydınlatma sistemine yardımcı olarak kullanılabilirler. Özellikle geometrik bir şekilde kullanıldığında çok daha modern bir görünüme kavuşabilirsiniz. Aplikleri salon, yemek odası ya da kitap okuduğunuz odanın duvarlarında bu tür aydınlatma aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Aplikleri koridorunuz karanlıkta kalıyorsa duvar aplikleri ile çok daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Duvar Aplik Dekorasyonları 2020

Evinizin genel stillerine uygun olacak aplik modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik bir tarza sahip olan modeller aydınlatma aksesuarı olarak da çok şık görünecektir. Evinizde resim gibi sanatsal dekorları sergilemeyi seviyorsanız klasik modelleri çok daha şık görünecektir. Özellikle girişlerde bu tarz klasik aydınlatma modellerini tercih edebilirsiniz. Girişte ayna kullanıyorsanız çok daha klasik modern bir çizgi katmak için iki yanına klasik bir duvar aplik modellerini tercih edebilirsiniz.

Duvar aplik modelleri 2019 – 2020 sezonunda modern çizgilere sahip olan duvar apliklerini tercih edebilirsiniz. Salonunuzda duvar aydınlatmasında bir boyut oluşturmak istiyorsanız aplik modellerini tercih edebilirsiniz. İçe gömülü gibi bir görünüm oluşturunca duvarda iki tane üstlü altlı aydınlatma modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz duvar apliklerin içerisindeki ışığı biraz daha sıcak tonlardan oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ortama farklı bir ortam kazandırabilirsiniz. Evinizde çok daha ferah bir ortam kazanmak için beyaz renkli ışıkları tercih edebilirsiniz.

Duvar Işık Dekorasyon Önerileri 2019 – 2020

Duvar aydınlatmasını işlevsel bir şekilde kullanmak için daha çok ışık veren aplik modellerini tercih edebilirsiniz. Duvar aplik modelleri 2019 – 2020 sezonunda çalışma masasında tercih edilebilir. Odanız yeteri kadar aydınlanmıyorsa duvar ışıklarını tercih edebilirsiniz. Evinizde kendinize okuma köşesi olarak oluşturduğunuz alanın üzerinde duvar apliklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz duvar apliklerini biraz daha şık bir görünüm kazandırmak için çerçeve ile çevreleyebilirsiniz. Özellikle oturma odasında bu tarz dekorasyonlar çok yakışacaktır.

  2020 Lambader Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri