Yandex
Ev Dekorasyonu

Doğtaş Mutfak Masası Modelleri

21.11.2020
11
Doğtaş Mutfak Masası Modelleri

Doğtaş mutfak masası modelleri, mutfak dekorasyonunuz için rahat bir alan yaratacak, birçok farklı tarz ve fonksiyonel özellik ile zengin bir çeşitlilik sağlayacaktır. Doğtaş mutfak masası modelleri arasında en klasikten en moderne pek çok güzel seçenek bulunuyor. Her yerde görmeye alıştığımız modelin yerine şık ve pratik bir mutfak masası almayı planlıyorsanız, o zaman geleceğin mobilyaları sizleri bekliyor. Mutfak masası deyip geçmemek gerekiyor. Öyle ki geniş mutfaklarda daha farklı tarzlar kullanabilecekken dar mutfaklarda tercih etmemiz gereken hem işlevsel hem de portatif olmasıdır. Seçim yapmadan önce alanınızı ve ihtiyaç şeklinizi belirlemekte fayda vardır. Kalabalık bir aile olmanız, evinizde başka bir masa olup olmaması ya da çok fazla misafir ağırlıyor olmanız bile seçiminizde etkilidir.

Masa Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Doğtaş mutfak masası modeli hakkında bilgi vermeye geçmeden önce masa seçiminde dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedelim. İlk olarak mutfak alanınızı ve şeklini göz önünde bulundurmalısınız. Mutfağınızın şekline göre kare, yuvarlak ya da dikdörtgen masa seçiminizi yapmanız gerekiyor. Masanızı büyük ya da küçük seçip seçmemek ise evinizde bir başka masa olup olmamasına ve eşyalarınız için de saklama alanı olup olmaması isteğinize göre değişecektir. Eğer alanınız ufak ise açılıp kapanabilen, kendinden saklama alanı olan, katlanabilen masaları tercih edebilirsiniz. Alanınız geniş ise herhangi bir sınırlama düşünmeden sadece zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ama her iki seçenekte de alacağınız masanın tarz ve renk olarak mutfağınıza uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Mutfağınız ile uyum içinde olan masa daha şık ve estetik gözükecektir.

Doğtaş Mutfak Masası Modelleri Nelerdir?

Masa seçimini nasıl yapabileceğinizi anlattığımıza göre artık Doğtaş mutfak masası modelleri örneklerimize geçebiliriz. Son zamanlarda oldukça meşhur olan beyaz ve ahşap desenler Doğtaş mutfak masalarında da uygulanmıştır. Amerikan cevizden üretilmiş olan ve ahşabın en güzel tonunun işlendiği Norman modeli herhangi bir darbeye ya da çiziğe karşı korumalı olarak üretilmiştir. Beyaz ve turkuaz renginin muhteşem birleşmesi ile sanki deniz kenarındaymış gibi bir hava katan Noa modeli ise portatifliği ile gözlerinizi renklendirecektir. Yine ahşabın en güzel örneklerinden Diamond, Brady modelleri tercihleriniz arasında yer alabileceklerdir.

  Mutfak Yer Döşemesi-Kaplaması Çeşitleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri