Yandex
Ev Dekorasyonu

Doğada Yaşam: Ağaç Ev Dekorasyonları

22.03.2019
530
Doğada Yaşam: Ağaç Ev Dekorasyonları

İnsanlar büyük şehirlerin stresinden doğaya kaçmaya başladılar. Özellikle İstanbul dışı şehirlerde ağaç evler yaygınlaşıyor. Doğal yaşam: ağaç ev dekorasyonları normal bir ev dekorasyonundan oldukça farklı. Ağaç evin duvarlarını doğal odun halinde bırakabilirsiniz. Evinize eşya seçerken doğal ahşap modelleri tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda seramik taşları tercih etmek yerine düz bir renge boyayabilirsiniz. Ağaç evler kışın kalmak için uygun olmadığından yaz ya da bahar mevsimlerinde zamanınızı geçireceksiniz. İçerisini de yazlık eşyalardan mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Ağaç Ev Dekorasyon Önerileri 2019

Ağaç evde çok fazla bir eşyaya gerek yok. Daha şık ve modern bir dekorasyon yapmak için tamamen ağaçtan yapılan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Doğal yaşam: ağaç ev dekorasyonları genellikle geniş evlerde tercih ediliyor. Evin iç dekorasyonunda açık renkli ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Eviniz yeterince ışık alıyorsa koyu renkli eşyaları tercih edebilirsiniz. Evinizin tavanında da ahşap malzeme kullanılacağı için avize ya da lamba tercih ederken gösterişten uzak sade modelleri tercih edebilirsiniz. Ahşap evlerde doğal ışık ampulleri tercih etmelisiniz.

Evinizin bazı kısımlarında ağaç dallarından dekorlar kullanabilirsiniz. Bu dekorlar evinize farklı bir hareket kazandırmakta yardımcı olacaktır. Ahşap duvarlara sahip olmanın en güzel yanı üzerine dilediğiniz gibi resim yapabilmek. Resim yeteneğiniz varsa bu şekilde evinizi daha enerjik ve samimi gösterebilirsiniz. Duvar renginizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Duvara içinde bulunduğunuz mevsimin resmini yapabilirsiniz. Evde küçük çocuk varsa size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Ahşap klasik eşyaları evinizin dekorasyonunda kullanarak çok şık dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Ağaç Ev Dekorasyonu 2019

Apartman dairenizin içerisini de ahşap dekorlar yardımıyla doğal yaşam ortamına dönüştürebilirsiniz. Doğal yaşam: ağaç ev dekorasyonları tercih ederek evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizde geniş bir alana sahipseniz duvarınıza ağaç maketi yerleştirebilirsiniz. Özellikle yazlık evlerde bu dekorasyon çok doğal duruyor. Ağaç maketinin arkasına duvar boyası olarak koyu renkli tonları tercih edebilirsiniz. Evinizde merdivenleri ahşaptan tercih ederek çok sade ve şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ahşap evlerde olmazsa olmaz şömine detayını eklemeyi unutmayın.

  2020 Dekor Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri