Ev Dekorasyonu

Dış Kapı Girişi Dekorasyonu

15.07.2020
37
Dış Kapı Girişi Dekorasyonu

Dış kapı girişleri bizim dışardan bakıldığı zaman nasıl bir tarzımızın olduğunu yansıtan,hayatımız için oldukça önem taşımaktadır. İlk izlenim akılda kalıcı olması sebebiyle çok önemlidir. Misafirlerin en çok dikkat ettiği yerlerden birisi de kapı girişleridir. Özellikle bulunduğumuz şartlar neticesinde hijyen açısından çok dikkatli olunması gerekir. Kapı girişlerimiz evlerimizin içini yansıtan köşelerdir ve önemlidir.Evimize önem verip bizim hayal dünyamızı yansıttığı şekilde dizayn edebiliyorsak dış kapı girişi dekorasyonu  için de aynı çabayı göstermeliyiz. Bu tarz dekorasyonlar yaparken evinizin hangi konumda olduğu oldukça önemlidir. Örneğin apartmansa çok fazla malzeme kullanamazsınız. Çünkü site ve apartmanların belirli bir kuralları vardır her şeyin kapı girişine konulmasına maalesef izin vermemektedirler.

Dış Kapı Girişi Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?


Dış kapı girişi,
birçoğumuzun gözünden kaçsa da misafirlerin gözünden kaçmaz. Öncelikle bu girişleri kapı girişi dekorasyonlarıyla, bitkilerle ve kapı süsleriyle farklı şekillerde modern hale getirebiliriz. Dekor yapılırken 2 şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle dikkat edilmesi gereken şeylerden biri alandır. Alan ne kadar geniş olursa o ortamı o kadar şekillendirebilirsiniz. Eviniz apartman içindeyse buna dikkat ederek kapı süsleri almalısınız. Eviniz müstakil bir evse çok daha farklı şekilde dekor edebilirsiniz. İkinci dikkat etmeniz gereken şey de evinizin renginin uyumuna göre de bir şeyler yapmalısınız. Müstakil bir ev için çok hoş çiçekler kullanabilirsiniz.

Apartman ve Sitelerin Dış Kapı Girişi Nasıl Olmalı?


Apartman ve siteler toplu yaşam alanları oldukları için çok fazla eşya koyulmasına müsaade edilmemektedir. Bu bizleri bir yönden kısıtlamaktadır. Ama çok farklı kapı süsleri seçerek çok modern bir dış kapı girişi dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Dış kapı girişinize bir saksı koymaya müsaitse kesinlikle bunu değerlendirmelisiniz.  O saksı ortama çok hoş bir görüntü verecektir. Bütçenize zarar vermeden pahalıya kaçmanızı gerektirmeden çok düşük bütçelerle, birkaç süsle modern bir kapı girişi dekorasyonu yapabilirsiniz. Şimdilerde çok farklı iplerle el emeği ile kapı süsleri yapılmaktadır. Sizlerde bu tarz şeylerden hoşlanıyorsanız, kendiniz evde sadece bir iple bile çok tatlı şeyler ortaya çıkarabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

  Bellona Koltuk Modelleri 2020
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri