Yandex
Ev Dekorasyonu

Desenli Boya Rulo Modelleri ve Çeşitleri

06.09.2020
87
Desenli Boya Rulo Modelleri ve Çeşitleri

Desenli boya rulo modelleri ve çeşitleri, günümüzde artan boya çeşitleri arasında yer alan seçeneklerdendir. Bugün boya çeşitleri çok çoğalmıştır ve çok farklı şekillerde dekoratif boyalar ortaya çıkmıştır. Bunlardan ilk akla gelen ise desenli boya rulo modelleridir. Desenli rulolar ile yapılmakta olan bu desenli boyaların pek çok farklı desenleri de vardır.

Desenli boya rulo modelleri için başka dekoratif boyalardan özelliği olarak en önemli ve en güzel yanının başka dekoratif ve desenli boyaların, duvarlarınızın zeminini bozduğunu ama bu modellerin zemini bozmadığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla tıpkı bir duvar kâğıdı gibi bir estetik görünüm verir. Duvar kâğıdı ücretlerine göre ise çok daha ekonomiktir. Dolayısıyla daha az ve dar bir bütçe ve maliyetle, evinizin duvarlarınızı daha harika bir forma dönüştürebilir; daha güzel bir ortam ortaya çıkarabilirsiniz.

Desenli Boya Rulo Fikirleri

Desenli boya rulo fikirleri içerisinde duvarlarınıza en çok yakışacağını düşündüğümüz birkaç model üzerinden birkaç tüyo vermek istiyoruz. Örneğin gri renkte düz bir zeminin üstüne bahar dalları şeklinde bir model uygulanması, cidden çok hoş ve egzantirik bir görünüm verebiliriz. Yine düz olan bir zemin üstüne yuvarlak biçimli boya, tam anlamda üç boyutlu bir görünüm veriyor ve hayran bırakan bir görüntü ortaya çıkarabiliyor.

Kullandığınız boyanın kaliteliliği ve rulonuzun da yeterliliği birleştiği zaman ortaya çıkan eski Osmanlı motifleri de yine çok harika görünümler kazandırır. Farklı şekilde bir ortam yaratmayı düşleyenler, boyalarını yenilemeyi düşünenler için bu fikirler, hem pratik hem de gösterişli bir sonuç ortaya çıkarabilecek niteliktedir.

Niye Desenli Boya Rulo Modelleri ve Çeşitleri Kullanılır?

Niye desenli boya rulo modelleri ve çeşitleri kullanılır? Desenli boya kullanımının pek çok nedeni olabilir tabii… Ülkemiz içerisinde ise sedef boya şeklinde bilinen bu boya badana uygulama tipi ise genelde klasik mobilya ürünleri ile tasarlanmış evler içerisinde tercih edilmektedir. Desenlerin de klasik bir görünümde olması, bu dekorasyon ile bir ahenk ve uyum yakalanmasını sağlar. Bu sayede bu uyum sebebiyle eviniz daha da güzelleşir. Bu yüzden özellikle eviniz içerisinde değişik bir atmosfer oluşturmak ve ev eşyalarınızla bu ahengi yakalamak, uygun bir kombin yaratmak için bu boya uygulama tipini tercih edebilirsiniz.

  Cappuccino Rengi Oturma Odası Dekorasyonu

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri