Yandex
Ev Dekorasyonu

Dekoratif Seperatör Modelleri ve Fiyatları

15.10.2020
27
Dekoratif Seperatör Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif seperatör modelleri ve fiyatları, bu dekoratif ürünlerin moda olmasıyla beraber merak edilen konulardan biri hâline geldi. Son senelerde ev dekorasyonlarında sık sık kullanılan seperatörler, uygun model ve renklerde seçildiği zaman çok işlevsel ve şık bir dekorasyon ürünü oluyor. Ayrıca bu ürünler sayesinde tek bir odanın içinde iki değişik alan oluşturmanız mümkün olur. Bazen bir odayı ikiye bölmenize yardımcı olan bu ürünler, bazen düz formda olurken bazen de kitaplık veya raf gibi sistemlerle tasarlanıyor.

Dekoratif seperatör modelleri ve fiyatları nelerdir? Farklı modellerde üretilen bu dekoratif ürünler, görsel açıdan dekorasyonunuza nasıl etkiler kazandırır? Kesinlikle dekorasyonda olumlu etkileri olduğunu söyleyebileceğimiz bu seperatörler, tasarım formuna göre bazen depolama işleminize bile olanak tanır. Dolayısıyla geniş odalarınızda ideal bir seçenek olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Dekorasyonda Etkileri

Dekorasyonda etkileri nelerdir? Seperatörler, diğer adıyla oda bölücüler olarak da geçmektedir. Bu eşyalar, tek başlarına yer aldıkları odanın atmosferini değiştirme de çok etkilidir. Ayrıca açık mutfaklarınızda veya salonlarınızda yemek bölümü ile oturma bölümlerini birbirinden ayırmanız için ideal bir üründür. İki farklı oda elde etmenize imkân verir. Dekorasyonda da şıklığı ve modern bir dokunuşu yakalamanızı sağlar.

Bu noktada farklı seperatör ürünlerine ve çeşitlerine rastlayabilirsiniz. En çok kullanılan çeşidi ahşap seperatör olmakla beraber ayrıca klasik, modern ve plastik gibi türlü seperatör modelleri de bulmanız mümkündür. Bunun için resim galerimize göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Dekoratif Seperatör Modelleri ve Fiyatları Neler?

Dekoratif seperatör modelleri ve fiyatları neler? Modelleri arasında hem doğal yapısı hem de dayanıklı ve şık olması bakımından en çok tercih edilen ahşap seperatör modelleridir. Bu seperatörler malzeme bakımından türlere ayrıldığı gibi model ve tasarımları açısından da türlü türlü formlarda karşımıza çıkar. Kitaplık şeklinde olanları, raflı sistemler şeklinde olanları veya daha sade ve düz formda olanları mevcuttur. Bu noktada hem oda dekorasyonunuz açısından hem de zevkinize göre bir malzeme ve model türü belirlemelisiniz.

  Kuş Kafes Modelleri

Yine bir başka kıstas ölçünüz ise fiyat tutarları olabilir. Tek parça fiyatları düz formdaki seperatörlerin 60 ila 150 TL gibi rakamlarda karşınıza çıkabilir. Ancak daha geniş ve büyük ebatlara ulaştıkça fiyat da artmaktadır. Bu durumda seçeceğiniz model de fiyatta belirleyici bir unsur durumundadır. Ancak daha geniş formda olanları, 200-250 TL tutarlarından başlayıp 400-500 ve üzeri rakamlara kadar karşınıza çıkabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri