Yandex
Ev Dekorasyonu

Dekoratif Cam Sebil Modelleri

30.11.2016
4.048

Dekoratif Cam Sebil Modelleri İle Sağlıklı Su Kaynağına Kavuşun. Sağlık Açısından Yararlı, Dekoratif Açıdan Süs Eşyalarını Aratmayan Cem Sebil Modelleri.

Dekoratif Cam Sebil Modelleri

Dekoratif cam sebil modelleri, cam olması itibari ile sağlıklı, dekoratif açıdan çok şık görünüme sahip. Cam ürünlerde ferforje ayaklar ve sağlığa zararı bulunmayan demir musluklar bulunuyor. Sağlık uzmanlarının her fırsatta söyledikleri “cam ürünleri tercih edin” ve “sağlık için yeterli su için” birleştiğinde özellikle su için cam ürünlerin ne kadar önemli olduğu anlaşılıyor. Gelişen teknoloji ile birçok malzemeden sebil üretilirken, bu sebiller genellikle pompa yardımı ile su sağladıkları için çok hijyenik olamayabiliyorlar.

İşte cam sebiller bu konuda çok daha iyiler ve dekoratif süs eşyası olarak ta çok güzel görünüyorlar. Elektrikli sebillerde sağlık açısından düzenli aralıklarla mutlaka temizlenmesi gerekiyor. Yani sağlığımız için su içerken ne kadar sağlıklı kalıyoruz düşünmek gerekiyor.

Dekoratif Cam Sebillerin Kullanım Alanları

  1. Her yönü ile çok şık duran bu cam sebiller şık görünmesi dışında yüksek 8-15 litre hacme sahip oldukları için birçok evde vazgeçilmez durumda.
  2. Sadece su ihtiyacı için değil kahvaltılar için limonata, portakal veya diğer içecekler içinde kullanışlı. Örneğin; kadın günlerin de açık servisin yanına konulabilecek limonata dolu cam sebiller hem misafirlerinizin beğenisini kazanacak hem de sofranız daha şık görünecek.
  3. Her daim gözünüzün önünde olan ve 1, 2, 3, 4 gibi litre çizgileri  bulunan sebillerde ne kadar su içtiğinizi kolayca hesaplayacak ve sürekli mutfağa gitmek zorunda kalmayacaksınız.
  4. Cam sebillerde yazın da ayrı rahat edecekseniz buz koyma hazneleri bulunan cam sebiller her daim soğuk etki oluşturduğu için yazın da elektrikli soğutuculara ihtiyacınız kalmayacak.

Dediğimiz gibi her şeyin hızlıca geliştiği ülkemizde seçenekler sınırsız.

Dekoratif Cam Sebil Modelleri

Camların üstünden geçirilen objelerle renklendirilen ürünler, kıvrımlı cam yapısıyla değişik şekillerde tasarlanan sebiller, altın işlemeli camlı modeller, rengarenk ayaklıklar ve gümüş objeler kullanılarak her evin dokusuna göre üretilen onlarca cam sebil modeli mevcut.

Sizde dekoratif cam sebil modellerinden hangisini alacağınıza karar veremediyseniz galerimize bakarak en şık cam sebil modellerini inceledikten sonra karar verebilirsiniz.

  Duvara Monte Masa Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri