Ev Dekorasyonu

Dekorasyon Parke Modelleri

09.09.2019
475
Dekorasyon Parke Modelleri

Evinizin sizin tarzınızı ve karakterini yansıtmasını istersiniz. Bunun için temel olarak parkeleri evinize uygun tercih etmelisiniz. Dekorasyon parke modelleri her evin ihtiyacına göre değişebilir. Parkeler ahşap malzemeler olduğundan evinize doğal bir görünüm kazandırır. Çok geniş bir renk skalasına sahip olduğu için eviniz ile uyumlu bir parke seçme şansınız çok yüksek. Eviniz küçükse açık renkli parke tercih edebilirsiniz. Açık renk parkeler ışığı yansıttığı için çok tercih ediliyorlar. Özellikle koyu renkli mobilyalarla birlikte kombinlendiğinde çok şık görünüyor.

Parke Dekorasyon Önerileri

Koyu renkli parkeler de şık görünümlü dekorasyonlar oluşturulabilir. Dekorasyon parke modelleri arasından koyu parkeleri tercih edebilirsiniz. Koyu renk parkeler oturma odasında tercih edilebilir. Beyaz renkli duvarlar ile koyu kestane parkeler ile kombinleyebilirsiniz. Çok fazla aksesuar kullanmadan yapılan dekorasyonlarda koyu parke modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle modern tasarımlı mobilyalarla birlikte açık – koyu kontrastını sağlayarak çok daha şık görünümlü bir salon tasarlayabilirsiniz. Salonda farklı bir konsept oluşturmak için desenli ve renkli halıları tercih edebilirsiniz.

Klasik bir dekorasyon için kül grisi parkeleri tercih edebilirsiniz. Açık tonlu mobilyalar ile destekleyerek çok daha şık dekorasyonlar yapabilirsiniz. İşlemeli ahşap klasik mobilyalar ile parkeleri kombinleyebilirsiniz. Perdelerde de koyu gri tonlarına sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı bir görünüm için desenli parke modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu renkli parke modelleri üzerinde açık renkli parkeler çok tercih ediliyor. Evinize karakteristik bir hava katmak için bu parke modellerini tercih edebilirsiniz. Özel tasarım olarak da üretilebilen bu parkeleri döşerken uzmanlara bırakmalısınız.

Parke Dekorasyon Modelleri

Evinizde açık ya da koyu parkeler kullanmak biraz pahalı olabilir. Daha uygun dekorasyon parke modelleri tercih ederek evinizi çok daha şık gösterebilirsiniz. Geçiş renkleri olarak kullanılan doğal ahşap parkeleri tercih ederek evinizde doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Doğal ahşap mobilyalar ile birlikte kullanıldığında çok daha şık ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Evinizde farklı bir hava oluşturmak için bu ahşap parke modelleri ideal olacaktır. Evinizin tümünde aynı parkeyi kullanmanız dekorasyon bütünlüğünü de sağlar.

  Doğada Yaşam: Ağaç Ev Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri