Yandex
Ev Dekorasyonu

Çilek Genç Odası Takımları

16.12.2016
2.245

Çilek Genç Odası Takımları, Çocuğunuzun Yaşam Alanına Renk ve Güzellik Katıyor. Çocuk ve Genç Odası Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Ve En Güzel Örnekler.

Çilek Genç Odası Takımları

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek mobilya, Bebek odası, çocuk ve genç odası için bir çok oda takımı, mobilya ve aksesuar üretiyor. Genç odası takımlarında estetikçi yaklaşım, özgün tasarımlar ve bol kullanım alanı amaçlayan Çilek markası titiz ve ayrıntılı çalışarak ortaya çıkardığı mobilyalarda sektörde söz sahibi firmalardan biri. Sizde galerimizde yer alan Çilek genç odası takımlarını inceleyebilir ve genç odasında aranan özelliklere göre seçim yapabilirsiniz.

Çilek Genç Odasının Özellikleri

  1. Dünya mobilya sektörüne giriş yaparak tüm çocuklara hizmet etmeyi amaçlamış ve sürekli gençlere yönelik mobilyalar üretilmiştir.
  2. Ürünlerine hep yenisini ekleyen çilek markası hem baktıklarında çok beğenecekleri ürünleri üretiyor hem de bu ürünlerde fonksiyonelliği üst seviyelerde tutuyor.
  3. Çilek genç odaları renkleri, desenleri ve dokusu ile odalarda bambaşka bir görünüm sunuyor.
  4. Ürettiği genç odalarında çocukların enerjilerini yükselterek daha mutlu olmalarını amaçlayacak çilek genç odaları sayesinde gençler odalar daha kaliteli zaman geçirerek daha verimli saatlerde ders çalışacaklar.

Genç Odaları Nasıl Tasarlanmalı?

  1. Genç odalarını alırken çocuğunuzun arzu ve isteklerine göre hareket etmeyi unutmayınız. Desen, renk veya modeller sizin zevkinizi değil çocuğunuzun ruh halini yansıtır. Çocuğunuzun odasında mutlu olması için onun isteklerine kulak vermelisiniz.
  2. Genç odasında tek bir çocuk düzeni ile iki veya daha fazla çocuk düzeni birbirinden çok farklıdır. Örneğin küçük bir odada iki çocuk kalacaksa ranza tercih edilebilir, tek çocukta ise ranzaya gerek yoktur.
  3. Çocuk odalarında kullanacağınız renk kombinleri, mutlaka pastel tonlarında tercih etmelisiniz. Pastel tonlar çocukların enerjisini arttırıcı etkiye sahiptir.
  4. Erkek odalarında illaki mavi renk kullanacaksınız diye bir kaide yok. Sarı, bej, yeşil turuncu gibi renklerde tercih edilerek çocuğunuza enerji sağlayabilir mavi objeleri de aksesuarlara yayabilirsiniz.
  5. Kız çocukları içinde sıra dışı tasarımlar istiyorsanız pembeden uzaklaşın. Canlı sarı, mavi, kırmızı veya yeşil renkleri bütünleyerek tüm odaya canlı bir görünüm verebilirsiniz.
  6. Genç odaları tasarlarken kız odalarında mutlaka birçok yerde ayna kullanılmalı çocuğunuz giyindiğinde odasında stabil kalabilmelidir. Diğer yandan erkek çocuklarının sevdiği hobiler oda dekoruna taşınarak odalarında enerji atacakları bir alan oluşturulabilir.
  Bellona Genç Odası Takımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri