Yandex
Ev Dekorasyonu

Cardin Mobilya Oturma Grubu

20.12.2016
2.858

Cardin Mobilya Oturma Grubu Modelleri Salonlarınıza Estetik ve Zarafet Katıyor. Cardin Aleyna, Alara, Armoni, Berna İsimli Oturma Grupları Ve Özellikleri.

Cardin Mobilya Oturma Grubu

Cardin mobilya 1950’de 30 metre kare dükkanla başlayıp 30.000 metre karelere ulaşan büyük bir marka. Cardin mobilya oturma grubu modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda çok zengin tasarımlara ve renk armonisine sahip. Alara oturma grubundan Aleyna ve Armoni oturma gruplarına kadar en zengin konseptleri sizler için bir araya getirdik. Aradığınız şey ister şıklık, ister estetik görünüm, konfor veya modernlik olsun hepsini Cardin mobilya mağazalarında bulabilirsiniz.

Cardin Mobilya Oturma Gruplarının Özellikleri

Marka estetik ve konforu bir araya getirdiği, zengin renk ve model seçeneğine sahip modelleri için “Kalitede Tek Bir Karar Merci Vardır O da TÜKETİCİDİR” diyerek. Tüketicilerin ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermek için kalitesinden ödün vermiyor. Bu yıl konseptini belirlerken 4 farklı mimar ile çalışan Cardin mobilya, 2 mimarın çizimlerini hata geçirdi.

Salon dekorasyonu içerisinde kullanılan Cardin mobilya oturma gruplarının özellikleri;

  1. Oturma gruplarına, renk armonisine sıkı sıkıya bağlı tasarımlar ile şekil veriliyor.
  2. Tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ölçüler özenle belirleniyor.
  3. Oturma kısımlarında konfor ve dayanıklılık sağlayan hyper soft süngerle kullanıldı.
  4. Bu yıl özellikle chester tasarımlarına ağırlık verildi.
  5. Koltuk ayaklarının büyük kısmında ahşap kullanılırken, bu ayaklıklarda 3 renk seçeneği mevcut.
  6. Tüm modelleri ergonomik yani müşterinin mobilyanın özelliklerini en iyi şekilde kullanılmasına özen gösteriliyor.
  7. Cardin renk seçiminde bu yıl soft ve pastel tonlarına ağırlık verdi.
  8. Ahşap ve profili birlikte göreceğiniz zengin bir model skalasına sahip.
  9. Koltuk takımlarında hem yataklı, hemde yataksız modellere sahip firma; bu modelleri geliştirmek adına tüketicilerden aldığı geri bildirimleri değerlendiriyor.
  10. Oturma gruplarından, yemek odasına, tv ünitesinden, yatak odasına kadar kullanılan tüm mobilyaların üretimi; kaliteli malzeme, makineve işini bilen eğitim almış kaliteli personelle sağlanıyor.
  2020 Bellona Koltuk Takımları

Cardin oturma gurubu almak için 1 sebep daha: Sizi ilgilendirmeyeceğini düşünebilirsiniz fakat ülkemizin geleceği için önemli bir detayı vermeden geçemeyeceğiz. Firma “Üretimimizden kaynaklanan tüm atıklar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmış geri dönüşüm firmaları aracılığı ile bertaraf edilmekte ve çevremize hiçbir şekilde zararlı atık bırakılmamaktadır.” diyerek ne kadar çevre dostu bir firma olduğunu gösteriyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri