Ev Dekorasyonu

Cappucino ( Kapiçino) Rengi Mutfak Dekorasyonları

19.12.2016
5.699

Kapiçino Rengi Mutfak Nasıl Dekore Edilir? Cappucino ( Kapiçino) Rengi Mutfak Dekorasyonlarında Kullanılacak Mutfak Dolaplar ve Bu Renkle Uyumlu Renkler.

Cappucino ( Kapiçino) Rengi Mutfak Dekorasyonları

Mutfak dekorasyonunda trend olarak görülen cappucino rengi mutfağa zarif bir etki bırakırken sakinlik ve dinginlikte sağlar. cappucino renginin mutfak dekorasyonunda farklı renk tonlamaları bulunur. Yer zeminine, duvar dekoruna ve mutfak dolaplarına cappucino rengi yaptırarak mutfaklarını daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Açık kahverengine yakın olan kapiçino ile mutfaklara şekil verilecekse, bu renkle uyumlu renklerin bilinmesi gerekir. Kapiçino mutfakların nasıl görüleceğini öğrenmek için konu sonundaki resim galerisine bakabilirsiniz.

Kapiçino Rengi Mutfak Nasıl Dekore Edilir?

  1. Cappucino rengi olarak pek tabi edilmese de köpüklü kahvenin üstünde bulunan kalın katmana verilen isimdir. Genellikle krem, sütlü kahve gibi isimler ile bilinir. Her markada farklı tonlarda seçim yapabileceğiniz cappucino renklerinden seçim yapmak sizin zevkinize kalmıştır.
  2. Cappuucino renginde seçtiğiniz mutfak dolaplarınızı en iyi kombinleyebileceğiniz duvar rengi vazgeçilmez gri ve bejdir. Aynı şekilde tercih edeceğiniz halı modeli mutfağınızın ahenk içinde görünüm daha kombin görünmesini sağlar.
  3. Cappucino mutfaklara, gri ve bej rengi dışında en çok yakışan renkler arasında yeşil ve turuncu rengini sıralayabiliriz. Bu renklerle hem cappucino rengi dekoru vurgulayabilir hem de patlatmak istediğiniz dekorasyonlarınızı göz alıcı hale getirebilirsiniz.
  4. Cappucino rengini mutfak dekorunda hangi alana kullanırsanız kullanın mekanda oluşturacağı etki zenginliktir. Lüks bir izlenim veren kapuçino rengini vizon, siyah, eflatun, kahverengi, krem, mavi veya mor renkler ile harmanlayabilirsiniz.
  5. Bu rengi kullanırken sadece belirli objelerle kendinizi sınırlamayın. Örneğin yukarıda saydığımız renkler dışında kullanmak istediğiniz bir renk varsa bir tabloda veya şık bir saat dekorunda diğer rengi de dekorda vurgulayın.
  6. Kapiçino mutfakta perde seçimi de bu renge yakın ama parlak tonlarda vurgulanabilir. Simli vizon rengi bir perde mutfağınızın daha pahalı görünmesini sağlarken her iki dekorunda bir arada dikkat çekmesini sağlar.
  7. Seçtiğiniz cappucino renginin de tonlamada ayrıntısı önemlidir. Örneğin açık renk kapiçino mutfak dolaplarını siyah renkle bile harmanlayabilirken koyu renk kapiçino dekorunuzu açık gri, bej veya krem renklerde bütünleyebilirisiniz.
  8. Cappucino ( kapiçino ) renkleri ile harmanlanan mutfak dekorlarını sizler için derledik. Galeride verdiğimiz resimleri inceleyerek mutfağınız için ilham alır bu tarz dekorasyonları evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  Mürdüm Beyaz Mutfak Dolapları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri