Yandex
Ev Dekorasyonu

Çamaşır Sepeti Modelleri

18.09.2019
503
Çamaşır Sepeti Modelleri

Kirli çamaşırlarınızı saklamak için mutlaka sepet kullanmalısınız. Evinizin genel dekorasyonuna uygun tarzda bir model sepet tercih edebilirsiniz. Çamaşır sepeti modelleri arasından en çok tercih edilen modelleri hasır ve ahşap modelleri. Odalara çamaşır sepeti koyarak odaların çok daha derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. Modern evlerde hasırdan yapılan çamaşır sepeti modellerini tercih edebilirsiniz. Çocuk odası için çok daha eğlenceli ve desenli çamaşır sepeti modellerini tercih etmelisiniz.

2020 Çamaşır Sepetleri

Odaların toplu görünmesi bir yana kötü kokular da olayı işgal etmiyor. Küçük odalarda fazla yer olmamasından dolayı çok tercih edilmese de bunun bir ihtiyaç olduğunun hepimiz az çok farkındayız. Bunun için odayı büyük gösterecek birkaç yolla çamaşır sepeti alabilirsiniz. Örneğin beyaz renkte ki bir çamaşır sepeti odanızı olduğundan küçük göstererek sizi boğmaz. Banyonuzda eğer yeteri kadar yer varsa iki tane çamaşır sepetini renkli ve beyaz şeklinde ayırarak kullanabilirsiniz. Bu yöntem sizin çamaşırları yıkamanızı daha da kolaylaştıracaktır. Ayrıca birçok çamaşırın üst üste yığılmasını ve yere dökülmesini engeller.

Çamaşır sepetinin bilindik dikdörtgen çamaşır sepetlerinin yanı sıra yuvarlakta kullanabilirsiniz. Kullandığınız odada çok güzel duracağına emin olabilirsiniz. Odanızda kullandığınız eşyaların renklerinin uyumuna göre renk seçebilirsiniz. Özellikle hasır modelinde kahverengi, beyaz ve siyah renkler daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca gri renkte odada çok şık durabilir.

Hasır modeller bir yana sade ve şekilli modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin çiçek seviyorsanız banyonuzda çiçekli modeli tercih edebilir, denizin ferahlığını banyonuza taşımak içinde yunuslu bir model tercih edebilirsiniz.

2020 Çocuk Odası Çamaşır Sepetleri

Çocuklar için dağınıklık vazgeçilmezdir. Oyuncaklar ayrı bir tarafta, kirli çamaşırlar ayrı bir tarafta olur. Çocuğunuz için temizliğin daha eğlenceli bir hala gelmesi için onların sevdiği çizgi film karakterlerini ve gördüğü sevimli çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz. Bu hem çocuğunuzun hoşuna gidecektir hem de çocuk odasına çok yakışır. Çamaşır sepetini seçerken birkaç özellik önem taşımaktadır. Bunlardan biri odanıza çok yakışması diğer bir şeyde su geçirmez olmasıdır. Çamaşır sepeti seçmenizin için evinize yakışması, odanızı küçük göstermemesi için ayrı bir önem vermelisiniz.

  Ahşap Ev Nasıl Dekore Edilmelidir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri