Yandex
Ev Dekorasyonu

Çalışma Masalı Ranza Modelleri

21.09.2020
67
Çalışma Masalı Ranza Modelleri

Çalışma masalı ranza modelleri, son yılların bir ürünü olarak bugün çok tercih edilmekte… Genellikle de çocuk ya da genç odalarında alandan tasarruf etmek amacıyla ebeveynlerin yöneldiği bir model olarak sık tercih ediliyor. Ancak kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri dışında estetik kaygısını da ortadan kaldırdığı bir gerçektir.

Dolayısıyla estetik ve şık görünümü ile bazen küçük çocukları bazen ise genç kesimi oldukça memnun eden bir model… Hal böyle olunca bu model, hem çocuk odalarında hem de genç odalarında fonksiyonel özellikleri ve şıklığı ile vazgeçilmez seçeneklerden biri olmuştur.

Bu Ranzaları Kimler Tercih Ediyor?

Bu ranzaları kimler tercih ediyor? Bu anlamda en çok da küçük ebatlarda odalarından dert yanan gençler, avantaj sahibi oluyor. Pek çok ihtiyacı bir araya toplayan modeli sayesinde odada daha geniş bir alan açılmış oluyor. Fazlalıkların ortadan kalkması düşüncesinden hareketle tasarlanmış bu model ranzalardan hem büyükler hem de küçükler memnun… Dolayısıyla pek çok mobilya markasının kataloglarında bu (çalışma masasına birleşik tasarlanmış olan) ranza modelleri seçeneklerine rastlamak mümkün… Fiyatları ve özellikleri ise markadan markaya, modelden modele değişiklik gösteriyor. Ancak her geçen gün yeni bir modelin daha üretildiğini ve piyasaya sunulduğunu; bu her yeni modelin de eskilerinden daha çok beğeni toplamayı başardığını söylemek de pek yanlış olmayacaktır!..

Çalışma Masalı Ranza Modelleri Avantajları

Çalışma masalı tasarlanmış ranza modelleri avantajları nelerdir? Aslında bu soruya yanıt vermek çok da zor değil. Adından da anlaşıldığı gibi bu model mobilyalar, çalışma masası ile ranza/yatak kısmını bir araya getirmiş ve birleştirmiş olan mobilya ürünleridir. Dolayısıyla bu modellerde çocuğunuzun ihtiyaç duyacağı çalışma masası, ranza veya yatak kısmı ile içiçe ve birleşik yapıda tasarlanır. Bu sayede de bu iki mobilyayı ayrı ayrı kullandığınızda işgal edeceğiniz alandan çok daha dar ve küçük bir alan işgal etmiş olursunuz. Buradan tasarruf ettiğiniz alan sayesinde küçük odalarda bile daha geniş ve boş alanlar yaratılmış olur.

  Çocuğunuz İçin Çalışma Odası Dekorasyonu

Ayrıca çok fazla fonksiyonel özellikleri (katları, çekmeceleri, merdiven dolapları vb. gibi) olduğu için oldukça avantajlı bir kullanım sağlar. Siz de bu birbirinden farklı çalışma masalı şekilde olan bu ranza modelleri örnekleri için galerimizi inceleyebilir ve fikir alabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri