Yandex
Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Boya

12.04.2019
798
Çakıl Taşı Rengi Boya

Evinizi modern bir şekilde dekore etmek için uygun duvar boyası arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yeni sezonda bej ve krem rengi gibi demode olmuş renklerin yerine daha modern ve keskin çizgiler tercih ediliyor. Evinizi modern tasarımlı eşyalarla dekore edecekseniz pastel renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Çakıl taşı rengi boya özellikle salon için çok tercih edilen renklerden birisi. Rahatlatıcı özelliği bulunan bu renk ile salonda çok daha hoş ve rahatlatıcı vakit geçirebilirsiniz.

Çakıl Taşı Duvar Rengi

Renklerin insan psikolojisi üzerinde büyük etkisi olduğu açıkça bilinen bir gerçek. Evde daha rahat ve stressiz vakit geçirmek istiyorsanız yumuşak tonlardaki renkleri tercih edebilirsiniz. Çakıl taşı rengi boya da bu pastel tonlarından bir tanesi. Özellikle modern görünümlü eşyalarınız varsa bu rengi tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her eşya tarzı ile uyumlu olsa da genellikle modern tasarımlı eşyalarla birlikte bu rengi tercih edebilirsiniz. Çalışma odanızın daha dinamik görünmesini istiyorsanız da bu rengi tercih edebilirsiniz.

Geniş bir eve sahipseniz bir iki ton koyu gri duvar boyasını tercih edebilirsiniz. Duvarda çerçeve ya da duvar süsü gibi aksesuarlar asmak istiyorsanız ya beyaz ya da siyah renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Beyaz renkli aksesuarlar odanın içini açacak ve daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır. Salonda bu rengi tercih edecekseniz koyu renkli ahşap mobilyalar ile birlikte tercih edebilirsiniz. Özellikle çam ya da ceviz ağacından yapılmış mobilyalar bu duvar rengi ile çok uyumlu görünecektir.

2019 Çakıl Taşı Boya Modelleri

Yatak odanızın da modern görünmesi için bu rengi tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz renkli eşyalar ile birlikte çok daha şık görünen odalar dekore edebilirsiniz. Çakıl taşı rengi boya beyaz komidin, dolap ve şifonyeri modelleri ile birlikte dekore edilebilir. Beyaza hafif çalan tonu nedeniyle özellikle dar ve küçük evlerde bu renge rastlayabiliriz. Ortama renk katmak için koyu lacivert ya da bej rengine sahip eşyalar tercih edebilirsiniz. Yatak örtünüzü dikkat çekici bir renkte tercih etmelisiniz.

  2020 En İyi İç Cephe Boya Markası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri