Yandex
Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengine Uygun Duvar Kağıtları

21.12.2016
3.235

Çakıl Taşı Rengine Uygun Duvar Kağıtları: Kül bulutu ve koyu gri renklerin hakimiyetini taşıyan çakıl taşı rengine her renk belli ölçülerle yakışır.

Çakıl Taşı Rengine Uygun Duvar Kağıtları

Çakıl taşı rengine uygun duvar kağıtları; Kül bulutu ve koyu gri renklerin hakimiyetini taşıyan çakıl taşı rengine her renk belli ölçülerle yakışır. Renklerin duvar kağıdında duruşu duvar boyasına oranla daha farklı olsa da siz 3 boyutlu veya kaliteli markalardan duvar kağıdı alarak çakıl taşı rengi ile bütünü yakalayabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz 3 boyutlu manzaralı resimlerden düz desenli modellere kadar 18 farklı model çakıl taşı rengi ile harika uyum sağlar.

Çakıl Taşı Rengi İle Uyan Renkler

Çakıl taşına uyan sarı renk: Çakıl taşı rengine uyum sağlayan ve iç açıcı duran sarı renk bütünde değil de aralarda kullanılarak duvar kağıdı ile harmanlanabilir. Siyah beyaz vurgulara sahip bir duvar kağıdında kullanılan canlı sarı renkler hem dikkat çekici etki bırakır hem de mekandaki mobilyalarından görünümünü yumuşatır.

Çakıl taşına uyan gri renk: Çakıl taşının kendi renk skalasında bulunan gri renk hem çakıl takışını ton farkları ile şık gösterir hem de duvar kağıdında bulunan ayrıntıların göz alıcı durmasını sağlar. Kırmızı, mavi veya sarı renklerle döşenmiş yatak odası veya yaşam alanlarını çok daha cezp edici hale getirerek ihtişamlı ve asil bir görünüme büründürür.

Çakıl taşına uygun sedef rengi: Sedef rengi parlak etkilere sahip olması ile mat renkleri barındıran çakıl taşı tonlarının daha ihtişamlı görünmesinde etkilidir. Mobilyalarda ve dolap kapaklarında çok kullanılan sedef rengine her daim çakıl taşı veya kül bulutu renkleri eşlik eder.

Mobilyalar, duvar boyası veya yer zemininde kullandığınız çakıl taşı rengine uygun duvar kağıtları seçmek hem kolay fakat aranılan modeli bulmak zordur. Çakıl taşı rengi ile bütün renkleri harmanlayarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Amaç sadece odak noktası olacak rengi daha az ve çarpıcı bir şekilde kullanmaktan geçer. Bunun için seçtiğiniz duvar kağıtlarında renk uyumları zaten olmalı iken tek bir rengi vurgulayarak ön plana çıkarmak çakıl rengini tamamlayıcı etki oluşturur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri