Yandex
Ev Dekorasyonu

Bohem Atmasfore Sahip Yatak Odası Nasıl Yapılır

08.08.2020
54
Bohem Atmasfore Sahip Yatak Odası Nasıl Yapılır

Şimdi çağdaş zamanların çağdaş dekorasyonlarında da fazlaca alaka bulan bohem bir tarzı desek asla yanlış olmaz. Çoğunlukla birbirleriyle ahenkli renkleri bulma mevzusunda zorlanırız. Tam bu aşamada asilliğin ve saflığın temsilcisi bohem imdadımıza yetişir. Evimizi dekore ederken bohem tarzı renkleri zorluk çekmeden kullanmak olasıdır. Bohem yatak odası nasıl yapılır sorusuna cevap olarak biçim ve desenle ahenk arasında çalışır. Her renk şeklinde beyazında sıcak, yansız ve soğuk beyazlar olmak suretiyle birçok tonu mevcut.

Oda oda ahenk mevzusundan bahsedersek oldukça daha aleni ve net bir izahat yapmış oluruz. Öncelikle bohem biçim dekorasyonu birazcık açalım. Bohem biçim; aslına bakarsak bir kaç tarzın karışımıyla ortaya çıkmış bir yaşam tarzıdır. Asıl teması vintage, ve bu vintage dekorasyon oluşturulurken, uygar tarzda eşyalar, klasik eşyalar, eski eşyaların değerlendirilmesi, renkler, kalınca çizgiler kullanılarak bohem biçim dekorasyon elde ediliyor.

Bohem atmosfere sahip yatak odası nasıl yapılır örnekleri çok ve yoğunluklu olarak vardır. Bu örnekleri seçerken de daha renkli, daha keyifli olan örnekleri bir araya getirmeye çalıştık. Daha azca renkli veya daha mütevazi olarak da kendi evinize uyarlayabilirsiniz.Sitemizden fikir edinebilir ve evinizi dizayn edebilirsiniz.

Yatak Odasında Bohem Atmosferi

Bohem stili uygulayarak yatak odalarında huzurlu ve keyifli bir romantizm getirebilirsiniz.Abartıya son aşama uygun olan bohem seçimi uygularken renkler mevzusunda çok eli açık davranabilirsiniz. Kırmızı, turuncu, yeşil, mavi şeklinde parlak renkleri karışmasını sağlayarak renk mevzusunda yürekli olabilirsiniz.Yatak odalarına bohem ruhu katmak için duvarlarda bol miktarda sanat içerikli emek harcamalar yer verebilirsiniz.  Müzisyen-yazar Leonard Cohen, dansçı Isadora Duncan ve sanatçı Margaret Olley’in portrelerinden esin alabilirsiniz.

Yatağınızın üstüne desenli bir yatak örtüsü ve bol miktarda yastığa yer verebilirsiniz. Bohem atmasfore sahip yatak odası nasıl yapılır sorusunun yanıtına eklemek gerekirse yatak odalarına bohem ruhu getirmek için tenvir unsurlarını da unutmayın. Kristal şamdanlar, renkli aplikler, sanat içerikli sarkıt lambalar bohem stilde avantgarde bir tesir yaratır. Bohem ruhunu yansıtan ve size bu mevzuda esin verecek örneklere göz atmanızı öneri ederiz.

  Şık Yatak Odası Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri