Ev Dekorasyonu

Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

24.01.2017
1.383

Hem şık hem de zarif bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız beyaz yemek odası dekorasyonu en ideal seçimdir. Beyaz yemek odası dekorasyonu nasıl olmalı?

Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Beyaz yemek odası dekorasyonu her zaman sade ve zarif güzelliği yansıtır. Yalın ve ferah görünümden hoşlananların tercihi olacak beyaz yemek odası dekorasyonu her renkle uyum sağlarken dekorda ihtişamlı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Beyaz yemek odası dekorasyonu tasarlarken farklı renklerde aksesuarlar, objeler ve duvar süsleri kullanarak dekoru hareketlendirebilir beyaz rengin vurgusunu odak noktası haline getirebilirsiniz.

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır

  1. Yemek odaları genellikle ayrı bir alanda dekore edilmez. Ya mutfakla aynı alanda ya da salonda dekore edilen yemek odaları koltuk takımları ile kontrast sağlamalı ve göze batmamalıdır.
  2. Beyaz yemek odası dekorasyonu fıstık yeşili koltuklar: Beyaz masa ve sandalyeler ile kullanılabilen fıstık yeşili tonlarındaki koltuk takımı modeli hem mekanın daha zarif görünmesini sağlar hem de atmosferde iştah açıcı etki sağlar. Seçtiğiniz yemek odasına uyumlu tercih edeceğiniz koltuk modeli sportif tarzda seçilirse yemek odası salon ile uyum içinde görünecektir.
  3. Beyaz yemek odası modeline kahverengi dekor: Kahverengi dekor içinde kullanılacak beyaz renkler her zaman odak noktası haline gelerek hem kahverenginin hem de beyazın ön plana çıkmasını sağlar. Kahverengi ve krem renginde dekorasyon yapabileceğiniz salon modelinde kullanılacak beyaz yemek odası hem mekanı boğuculuktan kurtarırı hem de daha ihtişamlı görünmesine yardımcı olur.
  4. Beyaz yemek odası açık mutfak dekoru: Salon ile bir arada bulunan Amerikan açık mutfaklarda yemek odası salon ile mutfağın ayrım noktasıdır. Mutfakta her renk tercih edebileceğiniz dolap modelleri salon içinde geçerlidir. Salon ile mutfağın ayrımında beyaz yemek odası hem salonun hem de mutfağın daha dikkat çekici hale gelmesini sağlayacaktır.
  5. Beyaz yemek odası gri dekor: Gri duvar ve salon dekoruna uyan sedefli yemek masası modeli grinin kattığı derinlikle daha göz alıcı hale bürünür. Gri renk koltuklara tercih edilecek beyaz renk halı modeli yemek odası ile bütünlük sağlayarak görsel şölen oluşturur.
  6. Beyaz yemek odası dekorasyonu her renkle uyum sağlayacağı gibi komple beyazda çiğ bir etki bırakır. Bu nedenle beyaz yemek odalarına mutlaka renk katılması gerekir. Zarif ve yalın bir görünüm bırakmak istiyorsanız beyaza uyacak gri, sedef, krem, fildişi ve çağıl renklerini kullanabilirsiniz.
  Avangard Yemek Odası Takımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri