Ev Dekorasyonu

Beyaz Yemek Odası Takımları

04.02.2017
1.566

Beyaz yemek odası takımları mekanlarınıza temiz ve saf bir görünüm katar. Beyaz yemek odası takımları nasıl yerleştirilir ayrıntıları ile sitemizde.

Beyaz Yemek Odası Takımları

Beyaz yemek odası takımları saf ve temizliğin simgesidir. Evinize aydınlık, iç açıcı ve ferahlık hissi veren beyaz yemek odası takımları ile atmosferi yeniler leziz yemekleri koyu sohbetlerle tamamlarsınız. Her renk ile kombin edilebilen beyaz yemek odası takımları çiğ etki yaymaması için mutlaka evin duvarlarında, diğer mobilyalarda veya aksesuarlarda renk ( kırmızı, sarı, siyah vs. ) kullanılmalıdır.

Beyaz Yemek Odası Takımları Nasıl Yerleştirilir?

  1. Beyaz yemek odası takımlarını yerleştirirken her ayrıntıyı ince eleyip sık dokumalısınız. Yemek odanızın her alanında eşyaları kullanmalı ve en rahat ettiğiniz şeklini belirleyip bu şekilde yerleştirmelisiniz.
  2. Öncelikle eşyaların yerlerini sürekli olarak değiştirmek size zor geliyorsa beyaz yemek odası takımlarınız eve gelmeden önce metrekarenizi hesaplayıp boş bir kağıtta krokiyi çizin.
  3. Seçtiğiniz beyaz yemek  odası takımlarınızda büfe, vitrin, gümüşlük, konsol ve televizyon ünitesinden hepsimi birkaçımı var buna yönelik kağıtta yerleştirin.
  4. Hangi mobilyanızın hangi alanda daha güzel görüneceğini ve kendini daha iyi göstereceğini kâğıda çizin.
  5. En can alıcı noktada olması gereken ise kesinlikle yemek masanızdır. Onu odanın merkezinde odaklayarak yerleştirmelisiniz. Yerleştirdiğiniz yemek odasının üzerine mutlaka yemek masası üstü avize kullanarak masanın ve odanın daha ihtişamlı görünmesini sağlayabilirsiniz.
  6. Büfe, konsol veya gümüşlüğünüzü duvarda dip dibe olacak şekilde konuşlandırmayın. Karşılıklı olarak koyacağınız mobilyalarınızı duvardan hafif açılı şekilde ve birazda paralel odaya yerleştirin.
  7. Yemek odalarınızda yemek odanızın boyutlarını aşacak hiçbir obje ekstra olarak alınmamalıdır. Bu hem dağınık bir görünüm oluştururken hem de beyaz yemek odası takımlarınızın görünümünü etkiler.
  8. Yemek masanızı yukarıda yazmıştık odanın odak noktasına alıyoruz ve yemek masasını tam karşısına mutlaka büyük bir ayna yerleştiriyoruz. Mekana derinlik vermekte usta olan aynalar hem odanın hem de yemek masasının göz alıcı görünmesini kolaylaştıracaktır.
  9. Yemek odalarınıza alacağınız aksesuarlar renkli modellerden, bronz ve altın işlemelerden olmalıdır. Çünkü beyaz yemek odası takımlarınızın daha mükemmel görünmesini sağlayacak farklı renkte aksesuarlar yemek odalarını bütünleyerek kontrastta harika uyumu yakalar.
  10. Galerimizde sizin için hazırladığımız örneklerden ilham alarak beyaz yemek odası takımlarınızı dizayn edebilir her görende hayranlık hissi uyandırabilirsiniz.
  Yemek Odası Takımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri