Ev Dekorasyonu

Beyaz Pembe Salon Dekorasyonu

28.11.2016
3.079

Beyaz Pembe Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Şahane Tasarıma Sahip Dikkat Çekici Pembe Ve Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri ile Zarafeti Önünüze Seriyoruz.

Beyaz Pembe Salon Dekorasyonu

Beyaz pembe salon dekorasyonları kullanımı zor ama cazibesi fazla renklerin bir arada sunumudur. Genç kızların hayali olan pembe panjurlu ev fikri tutmadıysa pembe renklerin hakim olduğu salon dekorasyonu yeterli gelebilir. Pembe ve beyaz renklerin kullanıldığı salon dekorasyonunda pembe rengin hakimiyeti ile şirin ve romantik görünüm sağlarken, beyaz rengi daha hakim kıldığınızda çağdaş ve zarif görünüm elde edersiniz.

Pembe ve Beyaz Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

  1. Pembe renk ve tonları mekana sakinlik ve huzur verir.
  2. Pembenin farklı tonlarının bir araya gelerek tasarlandığı salon dekorunda açık pembeler salonunuzda dinginlik sağlarken, koyu renk pembe tonlar mekana canlılık katar. Bu açıdan açık pembe, pdra pembe veya pastel tonlar tamamen zevkinize kalmıştır.
  3. Pembe renkler her daim feminen görünümü arttırsa da kullandığınız aksesuarlar, taşlı avizeler veya diğer mobilyalar sayesinde şıklığı zarafetle birleştirebilirsiniz.
  4. Salonunuzdaki mobilyaları pembe renk tonlarında tercih edecekseniz salonda duvar ve yer zemini beyaz olmalı kolonlar ve dikkat çeken alanlar pembe renklerle boyanmalıdır.
  5. Beyaz ve pembe renkli salon dekorların da duvara uyguladığınız veya salonda kullanacağınız aksesuarlar saks mavisi veya turkuaz renk gibi dikkat çeken ve zıtlık oluşturan renklerde tercih edilirse şahane görünür.

Dikkat: Pembe renklerde salon dekorasyonu tasarlamak istiyorsanız ful kullanılan pembe şıklıktan uzak bir görünüm oluşturur. Bu şıklıktan uzak görünümü ortadan kaldırmak için bir çok renkle kombine edilebilen beyaz rengi, pembe ile kombine edip aradığınız şık ve zarif salonlara kavuşabilirsiniz.

Beyaz ve pembe renk kullanılan salon dekorasyonları; turkuaz, gri, kahverengi, mor ve siyah renkler ile kombine edildiğinde çok şık duruyor. Dikkat etmeniz gereken ayrıntı ise bu renkleri çok az salonu bu renklere boğmadan kullanmalısınız.

Beyaz ve pembe renk tek başına da iddialı ve dikkat çekici bir renktir ve terazide iyi tartılması gerekir. Bu nedenle beyaz ve pembe renk tek başına kombinlendiğinde bile şaşalı bir görünüm sunar.

  Küçük Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri