Yandex
Ev Dekorasyonu

Beyaz Mor Salon Dekorasyonu

25.11.2016
1.907

Beyaz Mor Salon Dekorasyonu İle Ev Dekorasyonuna Yeni Bir Soluk Getirin. En Güzel Beyaz Mor Salon Dekorasyonu Örnekleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Beyaz Mor Salon Dekorasyonu

Beyaz mor salon dekorasyonu hem dikkat çekici hem canlı ve enerji veren renklerdir. Beyazın her renkle uyumunu bir kenara bırakırsak mor ile uyumu kesinlikle lüksü simgeliyor. Beyaz ve mor salon dekorasyonunda ağırlık vereceğiniz renk tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Küçük bir salonunuz var ise tercih edeceğiniz renk kesinlikle beyaz renk olmalı, büyük salona sahipseniz mora ağırlık verebilir ya da iki rengi eşit şekilde harmanlayarak kullanabilirsiniz. Beyaz renk bir salonunuz varsa ve salonda yeni bir dekorasyon planınız varsa beyaz olan salonunuza mor renk ile canlılık katabilirsiniz.

Beyaz Mor Salon Dekorasyonu Önerileri

  1. Romantik, dikkat çekici ve gösterişli ortamlar için morun aksesuarlar, perde seçiminde veya koltuk minderlerinde kullanarak kolaylıkla şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.
  2. Uzmanlar mor rengi soğuk renk olarak nitelendirse de kullanılan objeler ve aksesuarlar sayesinde ters köşe yapılarak mekan sıcak bir ortama dönüştürülebilir.
  3. Beyaz koltuk takımlarında yere serilen halı mor renk olabilirken, orta sehpadaki objeler, duvardaki tablonun renklerinde morun daha göze çarpması veya saksı çiçeğinin mor orkide olması sıcak görünümü mekanda destekleyecektir.
  4. Mor renk sakinleştirici, tezat olarak canlandırıcı ve insana enerji verici etkisi, sizin kullanacağınız mor renklerin tonlarına bağlıdır.

Öneri: Tüm tonları kullanarak da salonunuzda lüksü yaşayabilirsiniz. Mor renk tek başına da yeterince etkileyici bir renk olduğundan seçtiğiniz mobilyalarda fazla desene yer vermemeye çalışın. Mobilyalarda çok desen uygulaması unutmayın ki mekanı boğucu hale getirebilir. Sadece kırlentler de veya orta sehpada kullanılması hareketlilik açısından yeterlidir.

Hali hazırda beyaz olan salon takımınıza mor rengi eklemek isterseniz parlak mor renkte bir berjer salon dekorasyonunu çok şık görünme kavuşturacaktır. Diğer yandan salonda sadece tek bir duvara mor renklere sahip duvar kağıdı yaptırabilir veya beyaz saten uygulaması sonrası duvarınıza mor renklerde stickerler yapıştırabilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak tüm bu olguları tasarlayabileceğiniz salonunuzda stilinizi konuşturmak istiyorsanız galerimizdeki resimlere bakarak esinlenebilir; salona mor beyaz dekorasyon yapmadan önce nasıl durabileceğini az çok tahmin edebilirsiniz.

  Salon Ayna Modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri