Yandex
Ev Dekorasyonu

Beton Saksı Modelleri

15.09.2020
18
Beton Saksı Modelleri

Beton saksı modelleri son zamanlarda iç ve dış mekân tasarımlarının yapılmasında kullanılan ve sürekli olarak karşılaşılan bir saksı çeşididir. Bu saksıların içinde her türlü bitki rahatlıkla yetiştirilebilir. Genellikle iş merkezlerinde ya da büyük mekânlarda kullanılan bu beton saksı modelleri içine ekilen çiçek ve diğer bitkiler sayesinde oldukça farklı bir hava katar. Bu beton  modellerine sahip olmak için birçok mağaza ve internet sitesinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Bu saksıların oldukça fazla model ve çeşidi bulunurken istediğiniz renk ve tasarımlara da ulaşabilirsiniz.  Beton saksı modelleri satın almak yerine kendi çabanızla sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunun için ise kullanılması gereken malzemeler ihtiyaç duyulur. İşte o malzemeler:

  • Su
  • Çimento
  • Karıştırıcı
  • Karıştırmak için bir kap
  • Şekil vermek için bir kalıp
  • Renklendirmek için boya

Su ve çimentoyu kabın içinde düzgün bir şekide karıştırdıktan sonra kalıbın içine koyarak yaklaşık 24 saat boyunca kurumasını beklemeniz gerekir. Daha sonra kuruduktan hemen sonra istediğiniz renk ve şekilde yapmış olduğunuz beton saksınızı kullanabilirsiniz.

Oval Desenli Beton Saksı Modelleri

Oval desenli beton saksı modelleri en çok tercih edilen beton saksı çeşitleri arasında bulunan bir saksı çeşididir. Beton saksı  yaklaşık olarak 200 kg ağırlığı ve yerinden oynatılması ya da taşınması kolay olmayan bir ağırlığa sahiptir. Fakat özel olarak tasarlatıldığında istediğiniz model, ağırlık ve ebatlara sahip olan saksıya sahip olabilirsiniz.  Oval Desenli Beton saksı fiyatları ise kalite ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Bu saksılara en kolay internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 Dikdörtgen Desenli Beton Saksı Modeli

Dikdörtgen desenli beton saksı modeli en çok tercih edilen beton saksı çeşitleri arasında bulunan bir saksı çeşididir. Beton saksı  yaklaşık olarak 160 kg ağırlığı ve yerinden oynatılması ya da taşınması kolay olmayan bir ağırlığa sahiptir. Fakat özel olarak tasarlatıldığında istediğiniz model, ağırlık ve ebatlara sahip olan saksıya sahip olabilirsiniz.  Dikdörtgen desenli saksı fiyatları ise kalite ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Bu saksılara en kolay internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

  Televizyon Kablolarını Gizlemek için Pratik Yöntemler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri