Yandex
Ev Dekorasyonu

Benzersiz Orta Sehpa Modelleri

14.12.2016
2.046

Odanızın Havasını Kolayca Değiştirecek Benzersiz Orta Sehpa Modelleri. Sizde Farklı Ve İlginç Tasarılara En Güzel Sahip Orta Sehpalardan İlham Alabilirsiniz.

Benzersiz Orta Sehpa Modelleri

Salonlarda en fazla kullanılan mobilyaların başında gelse de, ev dekorasyonunda sürekli ihmal edilen bir ayrıntı olan orta sehpa modelleri, benzersiz tasarımları ile artık ilgi istiyor. Misafirler veya aile bireylerine ikram edilen pasta, kek, meşrubat gibi yiyecek ve içecekler genellikle oturma odasında orta sehpalar üzerine koyulur. Peki misafirlerinize dekoratif şıklığınızı göstermek için, benzersiz orta sehpa modellerinden birine sahip olmak istemiz misiniz?

Orta Sehpalarda Olması Gereken Özellikler

  1. Dayanıklılık ilk kural. Orta sehpalar kolay değişebilen ürünlerde olsa paranızı çöpe atmamanız gerekir. Bir orta sehpanın dayanıklı olabilmesi içinse; ahşap tercihinde mdf ve türü sağlam ağaçla imal edilen sehpalar seçilmeli, sunta veya suntalam  cinsi kısa ömürlü sehpalardan uzak durulmalı. Demir, krom veya sıkıştırılmış alüminyum tercih edilecekse bu sefer boya ve kaplaması önemlidir.
  2. Zarif, şık, modern veya benzersiz dizaynı ile tarzını en iyi şekilde yansıtması önemlidir. Küt bir halde satılan orta sehpalar odalarınız hiç bir güzellik katmaz, aksine odanın güzelliğini gölgeler.
  3. Orta sehpa kullanışlı olmalıdır. Güzel görünmesi tek başına yeterli olmayabilir. Misafirleriniz veya akrabalarınız geldiğinde hepsine yetmese sizi rahatlatacak kadar parçalara ayrılabilmesi veya geniş bir gövdeye sahip olması gerekir. Şayet ikramlarınızı salonlarınızda yapmıyorsanız o zaman işlevsel bir orta sehpa kullanmanıza gerek olmayabilir.

Benzersiz Orta Sehpa Modelleri

Tüm benzersiz sehpaları ve özelliklerini tek tek resim galerimizde görebileceksiniz, fakat biz burada bazı tasarımlar hakkında fikir vermek istedik.

  1. Farkındalık oluşturmak için kullanacağınız sehpaların başında, belirli bir bölgesi yarılmış, üzeri 3 boyutlu resim veya dekoratif camla kaplı modeller gelir. Sehpalar zemine yakın olduğu için bu tarz dizaynlar, yerinde farklı görünmesine katkıda bulunur.
  2. Otantik hava katmak istediğiniz yerlerde kullanacağınız modellerin başında eskitme görünümlüler, akvaryum görünümlüler veya heykel üstü camlı sehpa modelleri gelir.
  3. Şık görünüm kazandırmak istenilen odalarda tercih edilecek sehpalarda ise parlak metalik renkler, düz çizgilere sahip modeller kullanılmalı.
  Klasik Salon Aksesuarları

Odanızın havasını kolayca değiştirecek benzersiz orta sehpa modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Galeride yer alan her ürünün altında, resimdeki model hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri