Ev Dekorasyonu

Bellona Yemek Odası Takımları

01.02.2017
1.907

Bellona yemek odası takımları modern yaşamda kullanılan çizgilere ve estetiğe sahip. 2017 bellona yemek odası takımları cazip fiyatları ile galerimizde.

Bellona Yemek Odası Takımları

Bellona yemek odası takımları evinizde şıklığı ve zarafeti bir arada yansıtırsınız. Mobilya denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan bellona kalite ve konforu ile bayanların vazgeçilmezi. Yemek odalarını ister tek başına, ister salon ile bir arada kullanın ama zarafetinden ödün vermeyin. Bellona yemek odası modellerinde kullanılan açık renk ve ceviz rengindeki mobilyalar ile kolay dekor sağlanabilirken her zaman naif bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Bellona Yemek Odası Dekorasyonu

  1. Minimalist tarzı benimseyen kişilerin tercihi, sade yemek odalarıdır. Genellikle belli renklerin kullanıldığı sade yemek odalarında özellikle nötr ve pastel tonları yoğunlukludur.
  2. Her modelinde ayrı bir zarafet ve ayrı bir şıklık bulunan bellona yemek odası takımları kulpları, ince işlemeleri ve kullanılan soft renkleri ile dikkat çekici sadelikte dizayn edilmiş.
  3. Krem, ceviz ve beyaz renklerin sık kullanıldığı bellona yemek odası modelleri her renk mobilya ile rahatlıkla kombinlenebilirken hem koltuk takımlarının hem de yemek odası takımlarının odak noktası olmasını sağlar.
  4. Sade ve gösterişli aksesuarların kullanılacağı bellona yemek odası takımları gümüş, altın ve bronz tonlardaki büyük aksesuarlarla harika bir uyum içinde görünür.
  5. Bellona yemek odası takımlarına uyacak halı modelleri ise mutlaka küçük olmalıdır. Yemek masasının altına koyabileceğiniz halılarda çok fazla desen olmaması önerilir. Elips modelde kullanılması önerilen halılarda parlak etkide beyaz, krem saçaklı kilimler ve bronz tonlara yakın beyazlı kırçıllı halı modelleri mükemmel durur.
  6. Perde seçiminde yine naif modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Dediğimiz gibi ceviz, ekru, beyaz ve krem renklerden olan bellona yemek odalarına stor, taşlı, japoni ve gösterişli modeller kullanılabilir. Perde seçimi tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Sade mobilyalara gösterişli perdeler de uyabilirken çok sade bir perde de kullanılabilir.
  Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri