Yandex
Ev Dekorasyonu

Bellona Yatak Modelleri 2020

20.03.2020
1.006
Bellona Yatak Modelleri 2020

Yaşamımızın çoğunu uyku ile geçirdiğimizi düşünürsek doğru yatak seçimi çok önemlidir. Yatağın sağlıklı ve rahat olması uyku kalitenizi arttırması için önemlidir. Günlük enerjinizi karşılayabilmek için doğru yatağı tercih etmelisiniz. Bellona yatak modelleri 2020 yılında çok rahat yatak modelleri çıkarttı. Ortopedik yataklar özellikle sert yataklarda yatmayı sevenler için idealdir. Ortopedik yataklarda genellikle yazlık ve kışlık olarak iki taraflı oluyor. Yazlık taraftaki kumaş ipek içerdiği için geceleri çok kaliteli uyku çekebilirsiniz.

2020 Bellona Yatak Modelleri

Geceleri rahat bir şekilde uykuya dalamıyorsanız Bellona Aleo Vera Soft yatağı tercih edebilirsiniz. Orta sertlikte yatak sevenler için ideal olan Aleo Vera Soft gün boyu kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmanıza yardımcı oluyor. Bellona yatak modelleri 2020 yılında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyorlar. Bellona satış noktalarından 1500 liraya bu yatak modelini tercih edebilirsiniz. Yatağın yazlık tarafını sıcak havalarda tercih edebilirsiniz. Oldukça ekonomik olan bu yatak modelinin tek kişilik fiyatı değişiklik gösterebilir.

Kaliteli bir yaşam için uyku kalitesi oldukça önemli. Mükemmel bir uyku deneyimi için Bellona Yoga Rhtyhm Yatak modellerini tercih edebilirsiniz. İçerisinde kullanılan Pocket yay ve kalın sünger tabakası ile çok rahat bir şekilde uykuya dalmanıza yardımcı oluyor. Vücudun belli noktalarına destek sağlayan yatak vücudunuzun eşit bir şekilde dinlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca yatağın üzerinde bulunan kumaş hücre yenilenmesine yardımcı olmak için özel şekilde geliştirilmiştir. Yatağın üzerinde çarşaf sermeden de kullanabilirsiniz. Bel kısmınızda ağrı olmasından şikayetçiyseniz ortopedik yatakları deneyebilirsiniz.

Bellona Rahat Yatak Modelleri

Bellona’nın en rahat yataklarından birisi hiç şüphesiz Nostress yatak. Gün boyu yoğun stres altında çalışanlar için bu yatak kurtarıcı etkiye sahiptir. Yatağın üzerinde kullanılan özel kumaş sayesinde yatak stresten arındırıcı özelliğe sahiptir. Vücutta biriken elektriği azaltmak için özel olarak tasarlanır. Yatağın üzerinde bulunan pedi fermuarlar sayesinde kolayca çıkarıp geri takabilirsiniz. Pedin su itici özelliği bulunduğunu ve ıslanma durumunda yatağa su geçirmediğini belirtmekte fayda var. Bellona yatak modelleri 2020 yılında rahat yatak çeşitleri ile damga vuracak gibi görünüyor.

  Yatak Odası Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri