Ev Dekorasyonu
Bellona Orta Sehpa Modelleri 2017 Galeri için tıklayın

Bellona Orta Sehpa Modelleri 2017

02 Aralık 2016
Bellona Orta Sehpa Modelleri İle Salon Ve Oturma Odalarınıza Renk Katın. Kare, dikdörtgen, oval veya deri kaplı bellona orta sehpa çeşitleri.

2017 bellona orta sehpa modelleri tarz ve modern görünümleri ile dikkat çekiyor. Şık ve zarif etkilere sahip orta sehpa modellerini dilerseniz bellona koltuk takımlarına uygun olarak seçebilir, dilerseniz de evinize farklı bir hava katmak için satın alabilirsiniz. Ebatlarını özellikle küçük evlere göre tasarlayan bellona markası büyük salonları da düşünmüyor değil. Oturma koltuklarından sonra en çok özen gösterilerek alınan eşyalar arasında olan orta sehpalar ve işlevselliği kullanım alanına göre hiç de göz ardı edilemez.

Bellona Orta Sehpa Modellerinin Özellikleri

İşlevselliğinin özümsenmeyecek derecede çok olduğunu düşünürsek orta sehpa alırken dekora göre ahenk yakalamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Bellona 2017 orta sehpa modellerinde klasik, avangard ve modern tarzlara önem verse de kaliteyi ve şıklığı eksik etmemiş. İnce zarif ayaklar, parlak veya mat mobilyalar dışında genel dekora hakim modelleri baz alarak her dekora uyumu yakalamış.

Kare, dikdörtgen, oval veya deri kaplı bellona orta sehpalarda geçtiğimiz yıllarda favori olduğu gibi bu sezonda da orta sehpaları yine sıralamanın başını çekiyor. Hem oturma odalarında hem de salon ve yemek odalarında kullanılan orta sehpalar sizi yansıtarak tarzınızı da ortaya koymanızı sağlar. Genellikle adından da anlaşılacağı gibi her objeye eşit uzaklıkta yerleştirilen orta sehpaları salonla veya oturma odası ile konsept oluşturarak seçmelisiniz. Salonunuzda dikkat çeken ve ben buradayım diyen mobilyanızın orta sehpa olmasını isterseniz salonun dekoruna zıt bir renk orta sehpa seçerek bunu başarabilirsiniz. Örneğin krem rengi koltuklarınızda şahane duracak olan sehpa rengi cevizle kırmızı rengin birleşiminden kaynaklı bir sehpa modeli olabilirken galerimizdeki gibi mavi renk koltuk takımlarını patlatacak sarı renk orta sehpalara yönelebilirsiniz.

2017 bellona orta sehpa modellerinden almak istiyorsanız bu yıl ki koleksiyonunu galeri kısmına geçerek rahatlıkla inceleyebilir mağazaya gittiğinizde istediğiniz ürünü bu sayede net bir şekilde gösterebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ