Yandex
Ev Dekorasyonu

Bellona Genç Odası Takımları

18.11.2016
2.366

Bellona Genç Odası Takımları: Bellona Mobilya Kalite Ve Modern Tasarımın Önde Gelen Firmalarından Biridir. Bellonanın En Güzel Genç Odalarını Sizler için Seçtik.

Bellona Genç Odası Takımları

Bellona genç odaları kaliteli ve farklı mobilyalar almak isteyenlerin ilk tercihi. Genç kız ve erkeklerin ne istedikleri araştırılarak üretilen Bellona genç odası modellerini isterseniz takım halinde isterseniz de parça, parça temin edebilirsiniz. Hem klasik hem de avangard modellerin yer aldığı gen odaları her ayrıntıyı düşünerek imal edilmiş. Her takımda bulunan çalışma masası, kitaplık, komidin ve şifonyer kesinlikle genç odalarında bulunması gerekenler. Bellona genç odaları kalite ve konfor açısından güvenilir bir marka.

Genç Odası Renkleri

  1. Erkekler genç odalarında sütlü kahverengi, mavi ve beyaz düşünülen modeller düşünülmüş,
  2. Kızlar için pembe, beyaz ve mor renkler hakim.

Çocuğunuz büyüyüp üniversiteye kadar kullanabileceği mobilyaları siz istemediğiniz sürece değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Seçimde Çocuğun Fikri: Çocukların odasını sevmesi başarılı bir okul hayatı ve başarılı bir gelecek demektir. Bu açıdan çocuğunuza aldığınız takım kesinlikle onun zevkine ve istediklerine göre alınmalı. Bu açıdan çocuğunuza genç odası alırken mutlaka oda yanınızda olmalı odasını kendi beğenip dizayn etmelidir.

Genç Odalarında Bunlara Dikkat Edilmeli

  1. Ergonomik ve fonksiyonel olan genç odaları odanın boyutuna göre tercih edilmeli. Küçük bir odaya kullanılan 1,5 kişilik yatak alanı daraltarak çocuğunuza yürüme alanı bırakmaz. Bu durumda sıkıcı ve boğucu bir ortam hazırlar. Bu açıdan çocuğunuz geniş bir odaya sahip değilse bu yönde mobilyalar tercih ederek odayı döşemelisiniz.
  2. Bellona genç odalarında parça, parça eşyaları da satın alabilirsiniz. Her ürünün ayrı fiyatlarla sınıflandırıldığı genç odaları her bütçeye ve her zevke hitap ediyor.
  3. Tüm günlerini neredeyse odalarında geçiren ve ergenlik dönemlerinde arkadaş ağırlamaya başlayan gençler odaları ne kadar güzel olursa o kadar öz güvenli hareket ederler. Çocuğunuzun daha mutlu ve daha başarılı olmasını istiyorsanız kesinlikle bellona mağazalarına giderek genç odalarına bakmalısınız.
  Modern Genç Odası Tasarımları ve Dekorasyonları

Önceden fikir edinmek için galerimizde inceleyebilir beğendiğiniz ürünü bellonada talep edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri