Yandex
Ev Dekorasyonu

Bej Rengi Mutfak Dekorasyonu

15.02.2019
794
Bej Rengi Mutfak Dekorasyonu

Klasik görünümlü mutfaklardan hoşlanıyorsanız bej renkli mutfakları tercih edebilirsiniz. Özellikle geniş alanı bulunan mutfaklarda bu renk çok tercih ediliyor. Ahşap dolaplarla çok uyumlu olan bu dolap modeli Amerikan mutfaklarda çok hoş duruyor. Bej rengi mutfak dekorasyonu yaparken koyu renkli ahşap mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Klasik ve vintage bir mutfak oluşturmak için oldukça idealdir. İşlemeli ve kabartmalı bej rengi mutfak dolaplarını tercih ederek çok daha şık bir mutfak dekore edebilirsiniz.

Bej Mutfak Dekorasyonu 2019

Amerikan tipi mutfağa sahipseniz salon ve mutfağın genel uyumunu korumalısınız. Birbiri ile uyumlu ve iç içe geçmiş bir görüntü oluşturarak evinizi daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Bej rengi mutfak dekorasyonu bu tip mutfaklarda çok tercih ediliyor. Her türlü eşya ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Açık bej tonlarında mutfak dolabı ile koyu renkli fayansları tercih edebilirsiniz. Tezgah arasına koyu renkli fayans yerleştirmek zıtlık oluşturur. Bu sayede mutfak dolaplarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Biraz daha eğlenceli bir mutfak dekore etmek istiyorsanız mozaik fayansları da tercih edebilirsiniz.

İçerisinde kahverenginin pek çok tonu bulunan mozaik fayanslar ile mutfağınızı dekore edebilirsiniz. Farklı renklerde başka ürünler tercih edecekseniz mozaik taşlar sizin için ideal olacaktır. Mutfak eşyalarınızı siyah ya da beyaz renkte tercih edebilirsiniz. Farklı karakteristik bir hava katmak için gri renkli eşyaları tercih edebilirsiniz. Mutfak dolaplarını ve tezgahı bej renkte tercih edecekseniz, tezgah arası fayansını beyaz renkten tercih edebilirsiniz. Yerleri de fayans döşeyecekseniz beyaz fayansları tercih edebilirsiniz.

Modern Bej Mutfak Modelleri 2019

Bej renk ile klasik mutfakların yanı sıra modern mutfaklar da tasarlayabilirsiniz. Tezgah arası fayansı ve yerlerin fayansını bej renkte tercih edip mutfak dolaplarını beyaz renkte tercih edebilirsiniz. Modern bir görüntü tasarlamak için oldukça ideal bir fikir. Ayrıca mutfak dolaplarını beyaz tercih ederek mutfağınızın çok daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Bej rengi mutfak dekorasyonu geniş evlerde oldukça yaygınlaştı. Tezgahta da ahşap görünümlü mermer tercih ederek çok daha şık bir mutfağa kavuşabilirsiniz.

  Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonları Tercihi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri